دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد

کاشان – استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدعلیرضا تراشیون پیش از ظهر جمعه در جمع عزاداران حسینی هدف از خلقت را بندگی دانست و اظهار داشت: بندگی با تربیت دینی محقق می شود در حالی که تربیت دینی به نرم افزارها و سخت افزارهایی نیازمند است که مهمترین عامل تاثیرگذار بر روی تربیت دینی نیز محیط است.

وی تاثیرگذارترین محیط را خانواده دانست و افزود: شیاطین هر لحظه سعی می کنند تا بنیان خانواده را سست کنند و این محیط را تحت تاثیر قرار دهند اما ارکان خانواده یعنی پدر و مادر باید با تاسی از آموزه های دینی تمامی این توطئه ها را خنثی کنند.

دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد، ابراز داشت: برخی تفکرات انحرافی همانند تفکر فمنیستی در جامعه در حال گسترش است.

وی با بیان اینکه باید با هرکس بر اساس ویژگی های آن فرد با وی رفتار کرد، گفت: این تفکر در اسلام، «عدالت» نام دارد اما تفکر فمنیستی با رفتار بر اساس ویژگی های رفتاری فرد مخالف است و به زنان القا می کند که همانند مردان رفتار کرده، مانند آنها لباس بپوشند و امورات مختص به مردان را بر عهده بگیرند.

تفکر فمنیستی آسیب هایی را به دنبال دارد

تراشیون با بیان اینکه تفکر فمنیستی آسیب هایی را به دنبال دارد، اظهار داشت: در جامعه آمریکا که خود را مهد دموکراسی عنوان می کند، بر اساس آمار بهداشت جهانی بیش از ۴۰ میلیون انسان افسرده زندگی می کند و یکی از بزرگترین آرزوی زنان به دنیا آوردن فرزند بدون دغدغه است.

استاد حوزه و دانشگاه ضمن اشاره به نگاه ویژه اسلام به زنان و دختران ابراز داشت: در کشور سوئد که پرچم دار دفاع از حقوق زنان است، ۵۷ درصد از نوزادانی که به دنیا می آیند پدر و مادرشان نامشخص است در حالی که قبل از رواج این نوع تفکر، خانواده در غرب و اروپا جایگاه والایی داشت.

خسارت به نظام تربیتی خانواده از دیگر معضلات نظام فمنیستی است

تراشیون خسارت به نظام تربیتی خانواده را از دیگر معضلات نظام فمنیستی دانست و اظهار داشت: در نظام فمنیستی خانواده به تدریج تنها به یک محل خواب تبدیل می شود و فرزندان از مهر و محبت پدر و مادری چیزی درک نمی کنند.

کد خبر 4723682

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 15 =