شورای شهر میزبان رییس بنیاد حفظ و آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، شورای شهر تهران میزبان سردار بهمن کارگر خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر،  یکصدو شصت و ششمین جلسه شورا با قرائت نطقی توسط سید آرش میلانی رییس کمیته محیط زیست شورا از ساعت ۸:۴۵ الی ۱۱:۰۰ آغاز خواهد شد. همچنین در ادامه جلسه و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ و آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور در این جلسه شورا گزارشی از عملکرد بنیاد مذکور خواهند داد.

بررسی یک فوریت لایحه شهرداری تهران در خصوص " مجوز انجام هزینه به شهرداری تهران برای مشارکت در برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) " نیز در این جلسه صورت خواهد گرفت.

در ادامه لوایح بررسی و انتخاب یک نفر به عنوان نماینده شورا جهت عضویت در کمیته " ساماندهی ابزارهای تبلیغاتی صنفی منصوب در شهر تهران"،   انتخاب یک نفر کارشناس به منظور عضویت در "کمیته کنترل و پایش آلودگی صوتی در شهر تهران"،   انتخاب یک نفر کارشناس محیط زیست جهت عضویت در کمیته برنامه ریزی و نظارت بر آموزش و فرهنگ سازی در حوزه مدیریت پسماند،   انتخاب نماینده کمیسیون سلامت برای مصوبه الزام شهرداری تهران به انجام مطالعات توجیه فنی، اقتصاد زیست محیطی همچنین انتخاب یک نفر نماینده شورا جهت عضویت در کمیته اجرایی موضوع بند پنجم مصوبه "چگونگی جلب و جذب مشارکت بخش خصوصی در توسعه مجتمع های فرهنگی و سینمایی" در دستور کار یکصدو شصت و ششمین جلسه شورا قرار دارد.

همچنین صورت جلسه سی امین جلسه کمیسیون نام گذاری و تغییر نام معابر نیز در این جلسه مطرح و رای گیری خواهد شد. بررسی لایحه تعیین بهای بلیت بازدید از موزه نقشه تهران در دستور کار جلسه آتی شورا قرار دارد.

در ادامه این جلسه طرح " الزام شهرداری تهران به پیگیری از دولت برای تخصیص ردیف بودجه در ماده ۸۸ برنامه پنج ساله ششم توسعه کشور به منظور تعمیم خدمات رایگان حمل و نقل عمومی و مراکز فرهنگی عمومی به جانبازان زیر ۲۵ درصد،   کلیه رزمندگان،   آزدگان و همسران و فرزندان آنان" بررسی می شود.

همچنین تعدادی از پرونده های پلاک ثبتی مرتبط با تعیین تکلیف باغ یا غیر باغ بودن نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

کد خبر 4724088

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 16 =