۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در جویبار داده شد

جویبار - رئیس اداره تعاون ، کارورفاه اجتماعی جویبار از پرداخت بیش ازچهار میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغال پایدار روستایی در سال گذشته در این شهرستان خبرداد.

ابوالقاسم ابراهیمی در گفتگو با مهر با اعلام اینکه سال گذشته ۴ میلیاردو ۹۶۵ میلیون تومان تسهیلات در حوزه اشتغال پایدار روستایی به متقاضیان پرداخت شده است ، گفت: حدود ۳۸ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان تسهیلات فراگیر برای توسعه اقتصاد و اشتغال در شهرستان پرداخت شده است.

وی با تاکید براینکه رونق اقتصاد، اشتغال پایداررا به همراه خواهدداشت، افزود: سال گذشته مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان تسهیلات با بهره ۴ درصد در حوزه مشاغل خانگی و پشتیبان توسط بانک های عامل به متاضیان پرداخت شده است.

ابراهیمی تعداد تعاونی های استان را ۱۳ هزارواحد بیان کردواظهار داشت: از این تعداد۳۳۸تعاونی مربوط به این شهرستان است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تعداد شرکتهای تعاونی فعال و دردست اجرا ۲۳۳ مورد است و ۱۰۵ تعاونی غیر فعال و ۷شرکت تعاونی ادغام و منحل شده در این شهرستان وجود دارد.

رئیس اداره تعاون ، کارورفاه اجتماعی بابیان اینکه تعاونی ها فاصله طبقاتی را کاهش می دهد، تصریح کرد: هرجا که همکاری و تعاون بیشتری بود، توفیقات نیز دوچندان خواهد شد.

وی تعالی و پیشرفت جامعه را متاثراز همکاری ، هماهنگی و تعامل با تعاون بیان کردوگفت: بدلیل اهمیت موضوع تعاون ، خداوند نیز بارها در قرآن به آن اشاره کرده است، از این رو تعاون به نوعی ریشه در اعتقادات دینی ما دارد.

کد خبر 4724468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 4 =