تذکر شفاهی باز هم از صحن شورای شهر پایتخت حذف شد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای آنکه نظم به تذکرات شفاهی بازگردد باید تذکر شفاهی از صحن شورا حذف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز پس از نطق پیش از دستور آرش میلانی و سخنان محسن هاشمی در خصوص هفته دفاع مقدس، هاشمی اعلام کرد تذکر اعضا که به صورت کتبی به وی داده شده را اعلام می کند.

وی به تذکر مجید فراهانی در خصوص استقرار نظام بودجه ریزی اشاره کرد و گفت: محمود میرلوحی تذکری در خصوص مشکلات انتقال قولنامه ای بناهای احداثی شهرداری به مودیان داده است زیرا اداره مالیات این گونه فروش ها را به عنوان فروش نمی پذیرد و افرادی که در آن مستقر هستند را مستأجر فرض می کند و در این زمینه اختلافات مالیاتی ایجاد شده است. موضوع دیگری که میرلوحی در تذکر خود به آن اشاره کرده بود، طولانی شدن روند پایان کار است.

حجت نظری در تذکری به هاشمی گفت: رویه اداره صحن شورا باید رویه یکسانی باشد و نمی توان یک روز تذکر شفاهی داشت و یک روز تذکر شفاهی را حذف کرد.

محسن هاشمی در پاسخ به نظری اظهار داشت: متأسفانه تعداد تذکر های شفاهی از ۳ به ۶ رسیده بود و برای اینکه مجددا تذکرهای شفاهی را کنترل کنیم و نظم به تذکرات بازگردد، تصمیم گرفته شد طبق آئین نامه رفتار کنیم و در صورت بازگشت تذکرات به روال عادی دوباره فرصت صحبت به اعضاء داده شد که نظری تأکید کرد رویه باید برای اداره صحن واحد باشد.

کد خبر 4725081

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =