روند توسعه شهرستان ابوموسی سرعت می گیرد

بندرعباس - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: روند توسعه شهرستان ابوموسی با تقویت زیرساخت‌ها در این شهرستان سرعت خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، ایرج حیدری در نشست توسعه شهرستان ابوموسی با اشاره به اهمیت این شهرستان، عنوان کرد: ابوموسی شهرستانی استراتژیک است که رفع موانع پیش روی توسعه این شهرستان برای استان و کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی تصریح کرد: اقدامات خوبی در زمینه ایجاد و استقرار زیرساخت ها در شهرستان ابوموسی در حوزه های آب ، برق ، ترابری ، شیلات ، بهداشت و درمان صورت پذیرفته است که نیازمند تقویت است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور بازدید های میدانی بسیار خوبی از جزایر استان  به ویژه شهرستان ابوموسی داشت که با نتایج خوبی برای این جزایر به همراه بود.

حیدری عنوان کرد: دستگاه های اجرایی ذیربط تحقق کامل مصوبات سفر وزیر محترم کشور به جزایر استان به ویژه شهرستان ابوموسی را با حساسیت دنبال نمایند و گزارش اقدامات حود از ابتدا تاکنون در این رابطه گزارش کنند.

وی گفت: با توجه به اهمیت شهرستان ابوموسی اقدامات بسیار خوبی برای رشد و توسعه این شهرستان در حال انجام است که زمینه ساز تحول این شهرستان خواهد بود.

معاون هماهنگی امور قتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی دخیل در روند توسعه شهرستان ابوموسی برنامه های پیشنهادی و عملیاتی خود را در زمینه توسعه این  شهرستان ارائه کنند.

کد خبر 4726965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 16 =