افزایش ۲۰ درصدی یارانه مراکز غیردولتی بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی، با اشاره به افزایش۲۰ درصدی یارانه مراکز غیردولتی تحت نظارت سازمان، پرداخت متمرکز یارانه‌ها را اقدام موثر بهزیستی برای هزینه‌کرد بهینه اعتبارات و شفاف‌سازی عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اولین جلسه کمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهور، «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و «وحید قبادی‌دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور با موضوع ماده ۳۱ قانون برگزار شد.

وحید قبادی‌دانا رئیس سازمان بهزیستی در این جلسه ضمن اشاره به آمار افراد دارای معلولیت تحت پوشش گزارشی از اقدامات بهزیستی در خصوص مواد مرتبط ارائه کرد و گفت: تاکنون ۳۹ درصد دستگاه‌های دولتی مناسب‌سازی شدند.

وی با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی یارانه مراکز غیردولتی تحت نظارت سازمان، پرداخت متمرکز یارانه ها را  اقدام موثر بهزیستی برای هزینه‌کرد بهینه اعتبارات و شفاف‌سازی عنوان کرد و افزود: ۱۸۷ هزار فرد دارای معلولیت به دریافت‌کنندگان کمک هزینه معیشت(مستمری) با بعد خانوار اضافه شدند که باید کمک‌هزینه معیشت معلولان خیلی شدید و شدید فاقد شغل و درآمد را مطابق با قانون به حداقل دستمزد سالانه برسانیم.

کد خبر 4727271

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =