ارائه بیش از یک میلیون نفر _ ساعت آموزش‌ به کرمانشاهی‌ها

کرمانشاه_ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه از ارائه بیش از یک میلیون نفر _ ساعت آموزش‌ به کرمانشاهی‌ها از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

یاور محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از ابتدای سال یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفر ساعت و ۱۰ هزار نفر دوره آموزش در بخش دولتی ارائه شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه بیان کرد: طی این مدت میزان آموزش های ارائه شده در پادگان ها ۱۶۰ هزار نفر ساعت و یک هزار و ۳۷۰ نفر دوره بوده است.

این مسئول بیان داشت: همچنین در زندان ها ۹۹ هزار نفر ساعت و چهار هزار و ۳۹۵ نفر دوره آموزش ارائه شده است.

وی درباره آموزش های ارائه شده در مراکز ثابت شهری نیز تصریح کرد: در این مراکز ۸۰۲ هزار نفر ساعت و چهار هزار و ۳۹۵ نفر دوره آموزش ارائه شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت: آموزش های ارائه شده در ۲۰ مرکز ثابت شهری و تعداد ۱۲۵ کارگاه آموزشی در استان انجام شده است.

محمدی همچنین درباره آموزش های ارائه شده در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد استان کرمانشاه بیان کرد: از ابتدای سال دو میلیون و ۶۳۰ هزار نفر ساعت و ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفر دوره آموزش توسط بخش خصوصی ارائه شده است.

وی تعداد دوره های برگزار شده را یک هزار و ۳۷۶ دوره اعلام و عنوان کرد: شمار آموزشگاه های فعال در بخش خصوصی به ۲۲۱ مورد می رسد.

کد خبر 4727548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 5 =