۲۰ هزار نفر خدمات توانبخشی در روستاها و شهرها برخوردارند

بوشهر- معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی گفت: توانبخشی مبتنی بر جامعه روستایی و شهری از برنامه‌های امسال است که هم‌اکنون ۲۰ هزار نفر از این خدمات برخوردارند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نفریه ظهر سه‌شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل بهزیستی استان بوشهر اظهار داشت: مراکز توانبخشی خدمات روزانه و سرپایی به جامعه هدف ارائه می‌کند سالانه افزون بر ۱۸ میلیون خدمت به گروه‌های مددجوی جامعه ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: خدمات بهزیستی بسیار گسترده و برای تمام سنین جامعه است و ۸ میلیون نفر به صورت دائم خدمات توان‌بخشی دریافت می‌کنند.

نفریه بیان کرد: خدمت کردن در بهزیستی دارای آثار و برکات مهمی است چراکه به عقیده برخی‌ها راه بهشت از خدمات به جامعه هدف بهزیستی می‌گذرد.

 وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی به پایین‌ترین قشر جامعه خدمات ارائه می‌کند تصریح کرد: توانمندی سازی، قادرسازی و حمایت از افراد دارای مشکلات جسمی، روحی، روانی و اجتماعی از برنامه‌های سازمان بهزیستی به جامعه هدف است.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی اظهار داشت: خدمات بهزیستی از قبل تولد تا دوران سالمندی ادامه دارد که در عرصه‌های گوناگون ارائه می‌شود.

نفریه تصریح کرد: در جنگ اقتصادی که از جنگ نظامی سخت‌تر است بیشتر به دهک پایین جامعه از جمله مددجویان دستگاه‌های حمایتی مانند بهزیستی فشار مالی و اقتصادی وارد می‌کند و این در حالی است که اعتبارات مالی سازمان بهزیستی بسیار محدود است.

وی، با قدردانی از خدمات علی پولادی ریشهری مدیرکل قبلی بهزیستی استان بوشهر گفت: وی در مدت دو یال خدمات ارزنده و ماندگاری ارائه کرد و بسیاری از مطالبات این سازمان و افراد تحت پوشش را محقق کرد.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی با تأکید بر ارائه خدمت صادقانه به خانواده بهزیستی خاطرنشان کرد: علیرضا حاجیونی به عنوان مدیرکل بهزیستی استان بوشهر معرفی می‌شود که وی مدیری تحول‌گر و بدون حاشیه است به‌گونه‌ای که زندگی خود را وقف مسئولیت و ارائه خدمت می‌کند.

کد خبر 4727573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =