ایجاد طرحهای زیرساختی و اشتغالزا در شهرستان سروآباد در اولویت است

سنندج - استاندار کردستان ایجاد طرح های زیرساختی و مولد در بخش اشتغال را از اولویت های اصلی در شهرستان سروآباد عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن مرادنیا بعد از ظهر چهارشنبه در جلسە توسعە و محرومیت زدایی شهرستان سروآباد ضمن تاکید بر اهمیت اشتغال آفرینی در سروآباد، گفت: انجام کارهای جزیی و خدماتی مشکل چندانی از شهرستان سروآباد حل نمی کند و بر همین اساس لازم است چند پروژە اساسی برای ایجاد اشتغال انجام شود.

وی اظهار داشت: توسعە باغات و پرورش آبزیان روستای دیوزناو از جملە طرح هایی است کە می تواند برای مردم ماندگار، امید آفرین و شغل پایدار ایجاد کند.

استاندار کردستان با بیان اینکە شهرستانی نظیر سروآباد با توجە بە میزان محرومیت ها و کم برخورداری باید متفاوت از دیگر شهرستان ها دیدە شود، افزود: لازم است در راستای تحقق این امر گام های اساسی بر داشتە شود و مدیران با جدیت بیشتر این مقولە را دنبال کنند.

مرادنیا در ادامە سخنان خود ثبات مدیریتی در شهرستان سروآباد را مورد تاکید قرار داد و ادامه داد: مدیران کل تا یک ماه آینده نسبت تثبیت مدیران شهرستانی خود اقدام و جابجایی نیرو را ممنوع کنند.

وی همچنین به وجود صندوق های متعدد در سطح شهر و روستاهای سروآباد نیز اشاره کرد و یاداور شد: اگر چند دستگاه و موسسه برای ایجاد صندوق های اعتباری اقدام کنند برای مردم ابهام به وجود می آورد و لازم است در این حوزه نیز تفکیک هایی در همه بخش ها صورت بگیرد.

کد خبر 4728724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 16 =