مسئولان وزارت ورزش سرپرست می‌شوند، کارمندان روابط عمومی مدیر!

بعد از انتخاب برخی مسئولان ورزش به عنوان سرپرست فدراسیون ها، حالا نوبت به حضور کارمندان روبط عمومی این وزارتخانه در فدراسیون ها رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، در چند سال اخیر وزارت ورزش برای فدراسیون هایی که دوره چهار ساله ریاست آنها به پایان رسیده است افرادی را از کارمندان خودش انتخاب می کرد که هموار حرف و حدیث هایی مبنی بر مهندسی شدن انتخابات را ایجاد می کرد.

برای این مسئولیت ها اولویت وزارت ورزش انتخاب سرپرستان از بین کارمندان وزارت بود و کمتر به افرادی که در داخل فدراسیون بودند اعتماد می شد. اتفاقی که باعث می شد افراد تازه وارد به فدراسیون ها کاملا تحت امر وزارت ورزش باشند.

انتخاب کارمندان وزارت ورزش برای مسئولیت گرفتن در فدراسیون ها البته توسط برخی معاونان وزیر انجام می شد و تایید مسعود سلطانی فر را هم همراه داشت. 

حالا در تازه ترین اقدام کارمندان روابط عمومی فدراسیون ورزش به عنوان مدیران روابط عمومی فدراسیون ها انتخاب می شوند. این انتخاب ها توسط مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش صورت می گیرد تا امور فدراسیون ها در اختیار وزارتخانه باشد. 

تاکنون فدراسیون های همگانی، تیراندازی و تنیس مشمول این اتفاق شده اند و سه کارمند روابط عمومی وزارت ورزش مدیر روابط عمومی این فدراسیونها شده اند.

این درحالی است که مسئولان و مدیرانی که از قبل در این فدراسیون ها فعالیت می کردند جزو کاربلدها و خوب های این حوزه بودند و مشکلی برای ادامه کار نداشتند اما تصمیم از بالا منجر به تغییر آنها شد!

کد خبر 4728879

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =