دوره پودمانی انفورماتیک پرستاری برگزار می شود

دانشگاه علوم پزشکی مجازی اولین دوره پودمانی انفورماتیک پرستاری را برگزار می کند. ثبت نام در این دوره تا ۲۵ مهر ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین فراخوان ثبت نام و پذیرش دوره پودمانی انفورماتیک پرستاری منتشر شد.

دوره پودمانی انفورماتیک پرستاری با هدف ارتقای صلاحیت های پرستار انفورماتیک ویژه پرستاران طراحی شده است. با گذراندن این دوره، پرستاران در حیطه های مختلف حرفه در بکارگیری مفید ابزارهای انفورماتیک در راستای ارتقای کیفیت پیامد مراقبت توانمندتر خواهند شد. 

دوره پودمانی حاضر در سه پودمان شامل سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه می شود. در حال حاضر پودمان مقدماتی آماده جذب فراگیر است. پس از تکمیل پودمان مقدماتی و موفقیت در ارزشیابی آن، فراگیران می توانند در صورت تمایل در پودمان بعدی شرکت کنند. 

موفقیت در هر پودمان منجر  به صدور  گواهی همان دوره می شود و فراگیرانی که هر سه پودمان را با موفقیت بگذرانند می توانند در آزمون الکترونیکی سنجش صلاحیت انفورماتیک پرستاری شرکت کرده و گواهی صلاحیت انفورماتیک پرستاری کسب کنند.

این دوره دارای امتیاز بازآموزی و گواهی معتبر است. محتواها به صورت آموزش الکترونیکی ومجازی بوده و نیازی به حضور نخواهدبود.

محتواهای آموزشی در قالب فایل های صوتی- تصویری آموزشی، جزوات تکمیلی ارائه می شود. دسترسی به محتوای آموزشی در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است.

مخاطبین این دوره: اعضای هیئت علمی گروه پرستاری، تمامی دارندگان مدرک معتبر کارشناسی پرستاری و مقاطع  بالاتر، دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته پرستاری و پرستاران شاغل در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی-درمانی می توانند در این دوره شرکت کنند.

ثبت نام دوره مقدماتی از ۲۵ شهریورماه آغاز شده است و تا ۲۵ مهرماه ۹۸ ادامه دارد. طول دوره مقدماتی ۳ تا ۶ ماه است.

شهریه و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی اعلام شده است.

کد خبر 4728940

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =