مشکل رمپ‌های غیراستاندارد شهرستان نیر برطرف می‌شود

نیر - رئیس بهزیستی شهرستان نیر گفت: در برخی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیر شاهد رمپ‌های غیراستاندارد هستیم و بنا به تذکرهای لازم مشکل این رمپ‌ها برطرف خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رحمان محمدی عصر چهارشنبه در کمیته پیگیری مناسب سازی اماکن عمومی شهرستان نیر عنوان کرد: به منظور ایجاد رمپ‌هایمناسب به دستگاه‌های اجرایی تذکرهای لازم ارائه شده تا مشکل ایمنی و استاندارهای لازم در رمپ‌های فاقد ایمنی برطرف شود.

وی با بیان اینکه اهتمام جدی برای مناسب سازی رمپ‌های شهرستان نیر وجود دارد، افزود: امیدواریم به زودی دستگاه‌های اجرایی فاقد رمپ نیز دارای رمپ‌های استاندارد شوند تا معلولان و جانبازان از خدمات مورد نیاز در این بخش بی بهره نمانند.

رئیس بهزیستی شهرستان نیر بر ضرورت فراهم سازی فرصت برابر خدماتی بین اقشار مختلف مردم تأکید کرد و یادآور شد: طبق اصل ۲۰ و ۲۱ قانون اساسی همه افراد در برابر قانون یکسان بوده و تبعیض در ارائه خدمات جایز نیست.

محمدی بر ضرورت احترام و تکریم معلولان و جانبازان تأکید کرد و یادآور شد: معلولین نیز جزئی از جامعه بوده و نباید از ارائه خدمات مساوی با سایر اقشار فاصله گرفت.

وی ادامه داد: برای مناسب سازی مبلمان شهری و اماکن عمومی در شهرستان نیر رایزنی‌های مختلف با دستگاه‌های مرتبط انجام پذیرفته تا ساختارهای مناسب شهری و عملیاتی کردن مصوبه‌های مورد نظر در راستای تکریم گروه‌های خاص جامعه با قدرت انجام پذیرد.

کد خبر 4729116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 11 =