مدال برنز آسیا پاسخی برای منتقدانم بود/ قول کسب سهمیه را نمی‌دهم

ملی پوش شنا ایران پس از کسب مدال برنز آسیا گفت: با مدالم پاسخ منتقدانم را دادم.

مهدی انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر، پس از کسب مدال برنز ۵۰ متر پروانه درباره کسب سهمیه المپیک گفت: قولی برای کسب سهمیه نمی‌دهم اما تمام تلاشم را خواهم کرد تا بهترین نتیجه را کسب کنم. سال ۲۰۱۴ در بازی‌های آسیایی در ۵۰ متر پروانه از ناحیه کتف و شانه دچار در رفتگی شدم. دکترها اعلام کردند باید عمل انجام دهم اما اگر این کار را می‌کردم دیگر کیفیت لازم را در شنا و تمریناتم نداشتم، به همین دلیل از عمل منصرف شدم و درد را تا امروز تحمل کردم.

ملی پوش شنا ایران ادامه داد: ۲۰ روز قبل از اعزام به مسابقات رده‌های سنی آسیا نیز دوباره از ناحیه کتف و شانه دچار در رفتگی شدم. درد شدیدی داشتم و می‌خواستم از حضور در مسابقات انصراف دهم اما با صلاحدید خشایار حضرتی و اینکه جایگزینی وجود نداشت قرار شد درد را تحمل کنم و مجداد فیزوتراپی، لیزر درمانی و سوزن درمانی را انجام دادم.

وی تاکید کرد: در ۱۰۰ متر پروانه عملکرد خوبی نداشتم و دلیل آن هم درد زیاد بود و شانه‌ام خالی می‌کرد. در ۵۰ متر پروانه هم در ۳۰ متر ابتدایی یک بدن کامل از رقبا پیش بودم اما پس از ۳۰ متر شانه‌ام خالی کرد و نتوانستم فشار لازم را بیاورم ولی موفق به کسب مدال برنز شدم  که مدال با ارزشی است.

انصاری درباره سطح مسابقات نیز گفت: سطح کیفی رقابت‌ها بالا بود و اکثر قهرمانان بازی‌های آسیایی در آن حضور داشتند. رکوردهای خوبی به ثبت رسید. خوشبختانه ایران نیز به چند مدال رسید. پیک آمادگی من برای مسابقات کسب سهمیه اسفند ماه است که امیدوارم بتوانیم سهمیه را به دست آوریم. قولی نمی‌دهم اما ۱۲۰ درصد توانم را خواهم گذاشت و بیش‌تر از توانم می گذارم تا مردم و کسانی که من لطف دارند را خوشحال کنم.

ملی پوش شنا افزود: از مجید مشتاق تشکر می‌کنم که از نظر مالی و معنوی مرا حمایت کرد. از حضرتی، سمیع زاده و اسکندریون نیز ممنونم که پشت من ایستادند و حمایت کردند. انتقاداتی بسیاری علیه من وجود داشت و اینها کنارم بودند. مدال گرفتن من تنها یک دلیل داشت و آن پاسخ دادن به منتقدانم بود و نشان دهم که کمی صبر داشته باشند و زود قضاوت نکنند. اگر واقعا دلسوز شنا هستند با صحبت‌های نابجا اذیت نکنند.

انصاری در پایان گفت: از ایوب بهتاج، رئیس اداره کل آذربایجان شرقی به خاطر حمایت هایش تشکر می کنم همچنین از امیدی، ماساژور تیم ملی که در این مدت کمک بسیاری کرد، او نه تنها هزینه ای دریافت نمی کند بلکه از جیب نیز هزینه می‌کند و برای ماساژ به تیم می آید. در ۲۰ – ۳۰ روز پایانی امیدی هفته ای چهار بار برای ماساژ آمد و کمک بسیار به تیم ملی کرد.

کد خبر 4730545

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =