کنفرانس بین‌المللی صد ساله جان پل دوم برگزار می شود

کنفرانس بین‌المللی صد ساله جان پل دوم ژانویه ۲۰۲۰ در شهر سبو، فیلیپین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگارمهر، کنفرانس بین‌المللی صد ساله جان پل دوم در روزهای ۱۶- ۱۸ ژانویه ۲۰۲۰ در شهر سبو، فیلیپین برگزار می‌شود. جان پاول دوم روابط کلیسای کاتولیک با یهودیت، اسلام و کلیسای ارتدکس شرقی را به طور چشمگیری بهبود بخشید.

وی از طریق نامه‌های رمزنگاری خود بر عزت انسان به ویژه زنان و کارگران و اهمیت خانواده برای آینده بشریت تأیید کرد. وی انرژی جوانان را به رسمیت شناخت و با آنها رابطه ویژه برقرار و آنها را در جشن های روز جهانی جوانان جمع کرد. با این حال، وی به دلیل حمایت از آموزه های کلیسا در برابر پیشگیری از بارداری مصنوعی و مقررات زنان و... مورد انتقاد قرار گرفت.

جان پاول دوم به عنوان یک فیلسوف و متفکر، در بحث در مورد انسان و شأن او، عشق و ازدواج و.. مشارکت داشته است. آثار فلسفی او در زمینه های اخلاق، هستی شناسی و بدیهیات گسترش یافته است. او اندیشه های خود را در مورد تامیسم و ​​پدیدارشناسی بنیان نهاد. نوشته های فلسفی او بعداً در آموزه های اجتماعی کلیسا تأثیر گذارد.

موضوعات کنفرانس شامل انسان و کرامت انسانی، حقوق بشر و آزادی، اخلاق و ارزش‌ها، ازدواج و خانواده، عشق و تمایلات جنسی، جامعه و قانون طبیعی، الهیات ژان بدن، فلسفه مسیحی، فلسفه انسان، فلسفه و پدیدارشناسی مسیحی، تامیسم و ​​پدیدارشناسی و شخصیت گرایی مسیحی است.

علاقمندان می‌توانند با ارسال آثار خود، در این کنفرانس مشارکت نمایند.

مهلت ارسال آثار تا پایان روز ۱ اکتبر ۲۰۱۹ است

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کنفرانس و نحوه ارسال آثار به آدرس https://philevents.org/event/show/۷۴۱۱۸ مراجعه گردد.
 

کد خبر 4730950

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =