منشور پروژه «کریدور فناوری اطلاعات و ارتباطات» تنظیم می شود

وزیر ارتباطات با انتصاب مجری پروژه «ایجاد کریدور فناوری اطلاعات و ارتباطات»، دستور داد منشور این پروژه ظرف دو هفته آینده تنظیم و به دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارسال شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات به‌عنوان مجری پروژه «ایجاد کریدور فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه پژوهش‌های کاربردی برگزیده» منصوب شد.

محمدجواد آذری جهرمی در راستای ابلاغیه معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، ستار هاشمی را به‌عنوان مجری پروژه «ایجاد کریدور فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه پژوهش‌های کاربردی برگزیده» منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: « بر اساس ابلاغیه شماره ۲۴۲۷۴ مورخ ۳۱/۲/۹۸ معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، به استناد مفاد مصوبه شماره ۸۵۰۰۱/ت۵۲۴۴۲ ه مورخ ۳۱/۶/۱۳۹۴ هیئت وزیران و در راستای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و نام‌گذاری سال ۱۳۹۸ تحت عنوان سال «رونق تولید»، جناب‌عالی به‌عنوان مجری پروژه «ایجاد کریدور فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه پژوهش‌های کاربردی برگزیده» منصوب می‌شوید. در این راستا ضمن انجام اقدامات لازم به شرح زیر، با راهبری جناب‌عالی اقدامات اجرایی برای تحقق زیر پروژه‌ها و فعالیت‌های مرتبط با «توسعه پژوهش‌های کاربردی برگزیده» از طریق پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت پذیرد.

۱- اجرای کلیه وظایف محوله مندرج در ابلاغیه فوق‌ (نامه شماره ۲۴۲۷۴ مورخ ۳۱/۲/۹۸ رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی)؛

۲- تنظیم منشور پروژه مطابق با مفاد ابلاغیه فوق‌ ظرف دو هفته در قالب «نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی (نیپا)» و پس از تائید، ارسال آن از طریق سامانه نیپا به دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی؛

۳- در چارچوب اعتبارات، وظایف و اختیارات دستگاه، کلیه اقدامات لازم را برای تأمین منابع مالی پروژه به نحوی به عمل‌آورده که پروژه مذکور طبق برنامه زمان‌بندی مصوب اجرا شود؛

۴- ارسال گزارش اقدامات به‌عمل‌آمده برای اجرای پروژه به‌صورت مستمر از طریق سامانه نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی (نیپا) به دبیرخانه ستاد.

کد خبر 4730960

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =