جنگ با اقتصاد لیبرالیستی نیازمند نگاه جهادی است

بیرجند- رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: جنگ با اقتصاد لیبرالیستی نیازمند نگاه جهادی و حرکت در مسیر ولایت است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد زهرایی صبح یکشنبه در مراسم افتتاح همزمان ۶ هزار و ۲۵۰ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: اگر ایران در ۸ سال دفاع مقدس حول محور ولایت توانست پیروز شود، در جنگ کنونی نیز باید حول این محور حرکت کنیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه امروز قدرت نظامی ما بزرگترین عامل بازدارندگی در مقابل دشمن است، افزود: اگر رزمندگان در جنگ دفاع مقدس با فرهنگ مقاومت، نگاه به درون و پتانسیل‌های ارزشی داخل کشور پیروزی را رقم زدند و توانستند توانمند سازی همه جانبه داشته باشند، اکنون نیز باید مشابه هشت سال دفاع مقدس عمل کنیم.

زهرایی اظهار کرد: باید در جنگ با اقتصاد لیبرالیستی، جنگ رانتریسم، جنگ با نفت مرکزی، جنگ مارکسیستی و جنگ فسادزا حول محور ولایت، با نگاه جهادی، همگرایی و با رویکرد مقاومت و متکی به مشارکت مردم به جلو برویم.

وی بیان کرد: باید یاد بگیریم در در جنگ با محرومیت و جنگ با افرادی که خواسته یا ناخواسته باعث فقر می‌شوند، نگاهی انقلابی، جهادی و از خودگذشتگی داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه برای جنگ کنونی باید مردم را در کنار خود داشته باشیم، افزود: نگاه و رویکرد بسیج و سپاه به سمت خدمت‌رسانی بی منت به مردم و به ویژه مناطق محروم است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه رفع مسائل روستاییان در اولویت برنامه‌های بسیج و سپاه است، افزود: در اقدامات محرومیت‌زدایی تمام دستگاه‌ها در کنار هم بوده و به مسائل آب و اشتغال روستائیان توجه ویژه‌ای دارند.

زهرایی با بیان اینکه این پروژه‌ها نشان دهنده کارآمدی نظام است، افزود: انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی در دل روستاها باعث رویش جوانه‌های امید می‌شود.

وی یادآور شد: امید است ۴۰ هزار پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد و مایه امیدی برای روستائیان باشد.

کد خبر 4731545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 11 =