تیم پاس به دنبال خلق شگفتی است/نبرد برای ثبت یک بازی زیبا درهمدان

همدان- تیم فوتبال پاس همدان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی امروز در همدان به مصاف تیم لیگ برتری تراکتور خواهد رفت تا با کسب ۳ امتیاز این بازی شگفتی ساز شود.

خبرگزاری مهر - گروه استان ها:  امروز بعد از سال‌ها فوتبال همدان شاهد حضور یک تیم لیگ برتری و یک مصاف بزرگ در جام شگفتی‌سازها است تا شاهد این باشیم که شور و نشاط خاصی در جمع هواداران فوتبال دیار هگمتانه ایجاد شود؛ هرچند مصاف تیم دسته دوم پاس همدان و تیم لیگ برتری تراکتور تبریز را باید از همه نظر نابرابر دانست اما همیشه فوتبال در تمام دنیا در جام حذفی با شگفتی‌های زیادی همراه بوده است.

مصاف این دو تیم را می‌توان مصاف دار و ندار هم مثال زد چراکه تیم تراکتور با هزینه‌های میلیاردی و تا دندان مسلح در مصاف پاسی که غرق در مشکلات مالی است و تنها نکته مثبت این تیم نیروی جوانی و انگیزه این تیم است رقابت می کند.

شاید پاس روزگاری دوباره به سطح اول فوتبال ایران بازگردد

آخرین قهرمان آسیا سال‌هاست که حال و روز خوبی ندارد و در دسته‌های پایین فوتبال ایران در حال دست و پا زدن است و این بازی می‌تواند بار دیگر نام این تیم پر سابقه را در فوتبال ایران مطرح کند که همچنان یک پاس در همدان زنده است و باید مورد حمایت قرار گیرد شاید روزگاری دوباره به سطح اول فوتبال ایران بازگردد.

تیم فوتبال تراکتور به هیچ وجه این بازی را دست کم نگرفته و به غیر از مسعود شجاعی که در این بازی محروم بوده با تمام قدرت در همدان حضور پیدا کرده تا بدون هیچ اما و اگر از این مرحله جام حذفی عبور کند اما با تمام شرایط موجود نمی‌توان تیم تراکتور را از پیش صعود کرده دانست و شاید امروز یک شگفتی دیگر در فوتبال رقم بخورد.

حساسیت بالای این دیدار نه به خاطر پاس بلکه به خاطر حضور یک تیم صاحب‌نام و لیگ برتری در فوتبال همدان است تا بعد از سال‌ها نام فوتبال دیار هگمتانه در رسانه‌های مطرح کشور مطرح شود؛ همچنین به دلیل پخش مستقیم این دیدار انگیزه بازیکنان چندین برابر افزایش پیدا کرده تا بتوانند خود را نشان دهند که شاید به چشم مربیان بیایند و از لیگ دسته دوم فوتبال کشور جداشوند و خود را به سطح اول فوتبال برسانند.

این دیدار حساس در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج برگزار خواهد شد تا باتوجه به ایده‌آل بودن جایگاه تماشاگران اتفاق خاصی صورت نگیرد و بدون درگیری‌های موجود در فوتبال این بازی به اتمام برسد.

همچنین بلیط فروشی این دیدار به قیمت ۱۰ هزار تومان از صبح امروز در چند نقطه شهر همدان آغاز شده و به نظر می‌رسد ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج به راحتی تکمیل شود.

شاید شگفتی دیگری امروز در فوتبال ایران رقم بخورد

البته ناگفته نماندن که در گذشته شاهد خلق شگفتی از تیم فوتبال پاس بوده‌ایم و این تیم زمانی که در لیگ برتر حضور داشت موفق شد دو بار تیم پرسپولیس تهران را شکست دهد که کسی به هیچ وجه این نتایج را پیش‌بینی نمی‌کرد و شاید شگفتی دیگری امروز در فوتبال ایران رقم بخورد و پاسی‌ها بتوانند با یک بازی جانانه حریف قدرتمند خود را از پیش رو بردارند و بار دیگر نام پاس را در فوتبال ایران مطرح کنند.

مربی تیم فوتبال پاس همدان در همین خصوص در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه به دنبال خلق شگفتی در این دیدار هستیم، اظهار داشت: همواره از جام حذفی به عنوان جام شگفتی‌سازها نام برده شده همانطور که فصل گذشته تیم فوتبال داماش از لیگ دسته دوم تا فینال جام حذفی پیش رفت و در فینال در یک بازی خوب برابر پرسپولیس تهران شکست خورد.

بهمن طهماسبی افزود: ما هم در این جام با نیروی جوانی و سرشار از انگیزه حضور پیدا می‌کنیم تا بتوانیم یک شگفتی در جام حذفی رقم بزنیم.

وی با بیان اینکه تراکتور یکی از تیم‌های قدرتمند و با کیفیت فوتبال ایران است، گفت: تراکتور از همه نظر یکی از قدرتمند تیم‌های فوتبال ایران بوده و یکی از پرتماشاگرترین تیم‌های فوتبال ماست و قطعا کار آسانی برابر این تیم نخواهیم داشت.

طهماسبی خاطرنشان کرد: چند بازی گذشته این تیم را آنالیز کرده‌ایم و قطعا از پیش بازنده نخواهیم بود و با قدرت برای کسب نتیجه در زمین مسابقه حاضر خواهیم شد.

بازی زیبا و آبرومندانه‌ای به نمایش خواهیم گذاشت

کاپیتان تیم فوتبال پاس همدان نیز در رابطه با این دیدار حساس اظهار داشت: برای یک بازی خوب تمام بازیکنان تیم آماده‌اند و به دنبال آن هستیم تا یک بازی زیبا و آبرومندانه را برای تماشاگران همدانی به نمایش بگذاریم.

جمال معصومی افزود: اگر ما ببازیم کسی بر ما ایراد نخواهد گرفت به همین علت استرسی برای این بازی نداریم و می‌رویم که بازی خود را به خوبی در زمین مسابقه ارائه دهیم و این حریف ما است که برای این دیدار استرس خواهد داشت.

وی با بیان اینکه شکست تراکتور دور از دسترس نخواهد بود، گفت: در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست به ویژه در جام حذفی که تیم‌های بزرگ و مدعی توسط تیم‌های سطح پایین در تمام دنیا حذف می‌شوند و امروز هم ما با این استراتژی به میدان خواهیم آمد که می‌توانیم به پیروزی برسیم.

معصومی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما سرشار از انگیزه و نشان دادن خود در این بازی هستند و باید تراکتور از نیروزی جوانی و انگیزه بازیکنان ما بترسد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور نیز در نشست شب گذشته در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در لیگ و جام حذفی به دنبال قهرمانی هستیم، اظهار داشت: هرگز تیم فوتبال پاس را دست کم نخواهیم گرفت و می‌دانیم که تیم جوان و پر انگیزه‌ای هستند و به همین دلیل با تمام قوا برابر این تیم به میدان خواهیم رفت چون در لیگ برتر و جام حذفی تنها به دنبال کسب عنوان قهرمانی هستیم.

مصطفی دنیزلی افزود: به دنبال این هستیم که علاوه بر کسب نتیجه بازی زیبایی را برای مردم همدان به نمایش بگذاریم تا از دیدن این بازی به خوبی لذت ببرند.

وی با بیان اینکه شگفتی در این بازی رقم نخواهد خورد، گفت: شجاعی را در این بازی در اختیار نداریم اما در کنار ما به همدان سفر کرده تا به بازیکنان تیم روحیه بدهد و به دلیل شخصیتی که این بازیکن دارد حضور او در کنار تیم بسیار تاثیرگذار است.

منتقدان باید بدانند که همچنان تیم فوتبال پاس زنده است

یکی از کارشناسان فوتبال همدان و عضو اتحادیه فوتبال ایران نیز در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: حضور یک تیم مطرح بعد از سال‌ها در فوتبال همدان باعث احیای دوباره فوتبال این شهر می‌شود و مصاف تراکتور با پاس می‌تواند بگوید که هنوز پاس در فوتبال ایران زنده است.

سیروس رکنی افزود: همچنین حضور پر تعداد هواداران و مردم همدان در این دیدار نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و هواداران با حضور خود در ورزشگاه ثابت خواهند کرد که همچنان به پاس علاقه دارند.

وی با بیان اینکه منتقدان باید بدانند که نام پاس برای مردم همدان از اهمیت زیادی برخوردار است، بیان کرد: تیم تراکتور را بخش خصوصی اداره می‌کند و باید سرمایه‌داران و بخش خصوصی استان همدان نیز بدانند که باید از فوتبال این شهر و نام پاس حمایت کنند.

عضو اتحادیه فوتبال ایران عنوان کرد: امیدواریم روزی دوباره نام پاس را در سطح اول فوتبال ایران ببنیم.

در پایان گفتنی است، تیم فوتبال پاس همدان و تراکتورسازی تبریز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی امروز یکشنبه ۷ مهر ماه از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج به مصاف یکدیگر خواهند رفت برنده این دیدار به مصاف تیم پیروز دیدار فجرسپاسی شیراز و فولاد خوزستان خواهد رفت.

کد خبر 4731622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 11 =