توسعه و ارتقاء تجهیزات پلیس با استفاده از فناوری های نوین

جانشین قرارگاه بروجردی گفت: در گذشته خلاءهایی را در بخش تجهیزات و فناوری ها داشتیم و برای تکمیل شدن آن نیاز به پیشرفت فناوری تجهیزات دیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ پاسدار حسن رستگار پناه در بازدیدی که از هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی و پلیسی در مصلای امام خمینی داشته ام شرایطی را دیدم که در بخش خصوصی در تشکیلات های مختلفی قدم جلو گذاشته است.

وی تصریح کرد: نیاز مدیریتی خود سازمان نیروی انتظامی هم این را درک کرده و به سرعت در حال پیشرفت استفاده از تجهیزات فنی و فناوری های روز تلاش می کند.

سرتیپ پاسدار رستگار پناه در ادامه عنوان کرد: امروزه شرایط موجودی که کشور دارد به تعبیر بیرون ،تحریم هستیم غافل اینکه ظرفیت بیرونی ما با نسل جوانی روبرو است که با   تلاش مستمر نسل جوان برای دستیابی به علوم مختلف شرایط عبور از تحریم را برای کشورمان ایجاد کرده است.

جانشین قرارگاه بروجردی افزود: مهم این است که مدیریت کشور نگاه به داخل داشته باشد و این ظرفیت ها بخوبی شناسایی کند و راههای را باز کند که نیازهای آینده کشور را تامین کند . عمدتا پلیس یک مرجعی است که پناهگاه مردم است  و شرایط را برای مردم طوری دنبال می کند که مردم با اطمینان خاطر و امنیت کامل بتوانند در رشد و توسعه کشور خود و درآمد های خودشان تلاش بکنند و ما وظیفه داریم با این نوع نگاه در نمایشگاه ها شرایط مناسبی برای دسترسی به فناوری های مختلف و خلاقیت ها ایجاد کنیم.

رستگار پناه تاکید کرد: از طرفی شناخت ظرفیت آینده را می توان با نگاه ویژه به این نمایشگاه به چرخش درآورد زیرا اگر ما خوب بتوانیم فناوری تجهیزات  و فناوری روز را با مدیریت  کنار هم  قرار دهیم، ارزش افزوده ای را برای ما ایجاد می کند که این ارزش افزوده می تواند برای کشور بهره بیشتری داشته باشد. ان شاالله این نمایشگاه بتواند با تامل و همفکری و ایجاد فضاهای مناسب در سیستم پلیس تاثیر گذار باشد.

کد خبر 4734197

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 6 =