تکریم سالمندان در برنامه همه مردم و مسئولان استان بوشهر قرار گیرد

بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: تکریم سالمندان در برنامه همه مردم و مسئولان استان بوشهر قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید خورشیدی ظهر سه‌شنبه در سرکشی از سرای سالمندان بوشهر با گرامیداشت هفته سالمند اظهار داشت: استفاده از تجربه گذشتگان به ویژه سالمندان باید مد نظر همگان قرار بگیرد و این افراد که عمری در راه عمران و آبادانی کشور تلاش کرده‌اند و امروز در سرای سالمندان مشغول گذران عمر کهنسالی هستند باید موردتوجه و تکریم همگان قرار بگیرند.

وی تصریح کرد: در دین اسلام تکریم سالمندان جایگاه ویژه‌ای دارد بنابراین تکریم و قدردانی از خدمات سالمندان رسالت و وظیفه همگانی است.

خورشیدی با بیان اینکه تکریم و قدردانی از خدمات سالمندان در بازدید از سرای سالمندان بوشهر در برنامه‌های مردم این استان قرار بگیرد افزود: سالمندان کسانی هستند که امروز کشور را ساخته‌اند چراکه فرزندان آنان مدیریت اداره کشور را بر عهده‌دارند و زمینه توسعه و پیشرفت جامعه را بیش از پیش فراهم می‌کنند.

ضرورت توجه به مطالبات سالمندان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: توجه به سالمندان و رسیدگی به مطالبات آنان لازم و ضروری است و تکریم و قدردانی از خدمات سالمندان در بازدید از سرای سالمندان بوشهر در برنامه‌های مردم این استان قرار بگیرد.

وی اظهار داشت: برای پاس گذاشتند به خدمات پدران و مادرانی که نسلی پروراندند که جامعه را در حال اداره است باید همه آحاد جامعه یک روزی قرار دهند تا پدران و مادران در سرای سالمندان را مورد تفقد و تکریم قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار داشت: کسانی که می‌توانند به نحوی از سرای سالمندان بازدید کنند این مهم را در برنامه خود قرار دهند چراکه با سرکشی از سالمندان زمینه قدردانی بیشتر پدران و مادران را در منازل فراهم می‌کند و اینکه از خدمات بهزیستی در سرای سالمندان بیشتر آگاه می‌شوند.

خورشیدی خاطرنشان کرد: خدمات کارکنان بهزیستی در رسیدگی به سالمندان را عاشقانه و دلسوزانه است و بازدید از خدمات کارکنان در سرای سالمندان امری مهم و ضروری است که چگونه خدمات به این پدران و مادران ارائه می‌شود و لازم است بازدید از سرای سالمندان در دستور کار همگان قرار بگیرد.

کد خبر 4734233

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =