راه‌اندازی کلینیک تخصصی صنعت در کرمانشاه

کرمانشاه_ رئیس کلینیک تخصصی صنعت از راه‌اندازی کلینیک تخصصی صنعت با همت سازمان بسیج مهندسین سپاه در این استان خبر داد.

حسن مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کلینیک تخصصی صنعت توسط سازمان بسیج مهندسین صنعتی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و به منظور تسهیلگری در مسیر رفع موانع تولید راه اندازی شد.

رئیس کلینیک تخصصی صنعت افزود: تسهیلگری در مسیر رفع موانع تولید با استفاده از روش های علمی و بهره گیری از توان نخبگان عرصه صنعت، در کنار مدیران واحدهای تولیدی اصلی ترین هدف راه اندازی این کلینیک بوده است.

وی ادامه داد: این کلینیک مناسبت ترین راه حل را برای رفع مشکل واحدهای تولیدی انتخاب کرده  و در صورت لزوم نسبت به احیا و برگشت این واحدها به چرخه تولید اقدام و به آنها در این زمینه کمک می کند.

این مسئول  شناسایی و سازماندهی سرمایه انسانی کارآمد در قالب کارگروه های تخصصی و موضوعی و مهندسین مشاور، پایش و عارضه یابی صنایع راکد و نیمه فعال، مشاوره تخصصی و کاربردی به واحدهای صنعتی از مرحله احداث تا بهره برداری، احصا و دسته بندی ظرفیت ها و توانمندی های واحدهای صنعتی استان و کمک به احیا صنایع راکد و نیمه فعال را از جمله اهداف اصلی راه اندازی این مرکز برشمرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه رازی، مهمترین و کلی ترین هدف راه اندازی این کلینیک را توسعه فضای کسب و کار استان با بهره گیری از توان متخصصان و نخبگان حوزه دانشگاه و صنعت دانست.

مرادی با بیان اینکه راه اندازی این کلینیک در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و اجرای این فرامین ایشان در گام دوم انقلاب بوده است، گفت: از ظرفیت نخبگان دانشگاهی نیز برای تحقق اهداف فوق استفاده می شود.

کد خبر 4735178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =