سپاه برای آبادانی و پیشرفت کشور تلاش می کند/نقش آفرینی در سازندگی

اراک- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر مبنای فرمایشات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب، خدمت به مردم و توسعه کشور را تکلیف شرعی و انقلابی خود می داند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر حسین سلامی صبح پنجشنبه در مراسم افتتاح پروژه تقاطع غیرهمسطح آزادگان شهر اراک، اظهار داشت: سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران که متولد و پرورش یافته خطه استان مرکزی است، امروز در عرصه امنیت کشور همچون ستاره می درخشد.

وی بیان کرد: امروز شاهد افتتاح یک پروژه بزرگ در شهر اراک هستیم که جای قدردانی دارد، ما برای آبادانی کشور عجله داریم و نباید کوتاه بیاییم و سستی کنیم، نیازها و انگیزه ها و ظرفیت ها در کشور فوق العاده بالا است و باید از آن بهره بگیریم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: این تلاش ها فقط به دلیل این نیست که دشمن را ناامید کنیم، حتی اگر دشمنی هم وجود نداشته باشد، ما باید به آبادانی کشور بپردازیم و برای ساختن کشور نباید تامل کنیم.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: ما می توانیم در جهان جزو قدرت های چشم نواز باشیم و شهرها و روستاها و مردمان ما باید سرشار از رشد و نشاط باشند. رهبر معظم انقلاب در دیدار روز گذشته به طور صریح چند فرمان داشتند و فرمودند که این کشور باید ساخته شود، نام قرارگاه را آوردند و فرمودند باید در سازندگی کشور نقش آفرینی کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: همچنین رهبر معظم انقلاب، در موضوع محرومیت زدایی و خدمات اجتماعی، امداد به مردم و پیشرفت جامعه، تاکیدات فراوان داشتند. ما نباید زمان را از دست دهیم و باید با تلاش بر روی قله بایستیم.

وی عنوان کرد: امروز دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته تا دروازه های جهان را به روی ما ببندد و در این شرایط مردم ما با صبر و شکیبایی، نجابت، آگاهی و موقعیت شناسی خود به دشمن نشان می دهند که ما طوری زندگی می کنیم که انگار در تمام جهان کشور دیگری جز ایران وجود ندارد و مستقل هستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: خداوند خلقت و زندگی ما را براساس وابستگی به دیگران و کمک بیگانگان قرار نداده و خداوند است که به ما روزی می دهد. این اعتماد و توکل بر خداوند بسیار مهم است و نباید چشم به کمک دیگران به خصوص ظالمان داشته باشیم.

سرلشکر سلامی ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب بر همکاری سپاه با تمام قوا و دستگاه ها تاکید کرده اند و ما این کار را برای خود یک وظیفه شرعی و انقلابی می دانیم و هیچ منتی بر مردم نداریم و هر چه به عنوان سپاه داریم، متعلق به مردم است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما خادم و خاک کف پای مردم هستیم و مردم را اربابان خود می دانیم و از همه مردمی که در حوزه عمران و آبادانی کشور تلاش دارند صمیمانه تقدیر می کنیم.

کد خبر 4735716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =