اعلام موجودیت«شورای هماهنگی رسانه‌های انقلاب اسلامی» در کرمانشاه

کرمانشاه_ «شورای هماهنگی رسانه‌های انقلاب اسلامی» به عنوان جمعی مردمی و به منظور کمک بیشتر به اهداف والای انقلاب اسلامی با صدور بیانه‌ای در کرمانشاه اعلام موجودیت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، انقلاب اسلامی ایران در دوران ظلمت زده‌ عصر مدرن، چون خورشیدی درخشان طلوع کرد تا چشمان انسان گرفتار در ظلمت ماده و مادیگری را به افق اعلای معنویت و تعالی رهنمون سازد.

در این سیر، آنچه بدیهی و طبیعی است آن بود که چشمان خفاشان و به شب خو گرفتگان خیره شود و آنان را به فغان و تقلا وا دارد و این نورستیزان را به دشمنی با نور الهی انقلاب اسلامی سوق دهد.

هر میزان در مسیر انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن بیشتر گام برداشته شد، دشمنی‌ها رنگ و بوی تازه‌تری به خود گرفت و امروز که به نظر می‌آید به نقطه‌ اوج تقابل انقلاب الهی اسلامی با شیطان و ایادی آن نزدیک می‌شویم یک معرکه‌ تمام عیار پدید آمده است.

شیطان بزرگ و ایادی همراه آن در این معرکه که پیش از این در ابعاد تروریستی، نظامی، فرهنگی و اقتصادی شکل گرفته بود؛ این بار با تکیه بر سلاح نهایی و اصلی خود که رسانه است، وارد میدان شده‌اند تا وجهه‌ تروریستی گذشته و حال خود را تحریف و با کشتن امید در کشور اهداف پلید خود را به ثمر برساند.

فعالیت ده‌ها شبکه‌ ماهواره‌ای و هزاران صفحه در فضای مجازی که با واسطه و بی واسطه جیره‌خوار دشمنان ملت هستند در کنار برخی رسانه‌های خود فروخته و دشمن شاد کن داخلی که در خدمت به کعبه آمال خود آماده‌اند، گوشه‌ای از این تروریسم رسانه‌ای است که در باور خام و باطل خود، در چند سال گذشته سعی کرده‌اند با ایجاد «محاصره ی تبلیغاتی»، برجسته سازی مشکلات و نادیده گرفتن پیشرفت‌ها و نقاط روشن و القای آینده‌ای موهوم، ایجاد یاس و مرگِ امید ایرانیان را رقم بزنند و در به ثمر رساندن آن، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند.

تروریسم رسانه‌ای بر علیه ملت ایران با استفاده از کم کاری و کوتاهی و فساد طیفی از مسئولین و روش ناکارآمد برخی مسئولان رسانه‌های رسمی که از قضا برچسب انقلاب اسلامی را هم بر جبین دارند در چند سال گذشته تاثیرات نامطلوبی را بر جای گذاشته و اکنون که به فرمایش رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی قرار داریم بر همه‌ اهالی رسانه است تا به مقابله‌ همه جانبه با این محاصره‌ تبلیغاتی و تروریسم رسانه‌ای برخیزند.

«شورای هماهنگی رسانه‌های انقلاب اسلامی» در استان کرمانشاه به عنوان جمعی مردمی، با سرلوحه قرار دادن فرمایشات رهبر معظم انقلاب و با عنایت به خطوط فوق الذکر تشکیل شده تا به سهم خود در «ریشه‌ای ترین جهاد» که نمایش پیشرفت‌های انقلاب اسلامی و ایجاد امید و ستیز با یاس کاذب القایی دشمنان است گام بردارد.

شورای هماهنگی رسانه‌های انقلاب اسلامی بر این باور است که در کنار نمایش و تجلیل از اقدامات شایسته و صحیح، نقد به عنوان «نعمت خدا و هشدار به صاحبان حرف های بی عمل» مهمترین عامل در ایجاد امید در کشور است و این نقد تا زمان اصلاح اشکالات و یا انگشت نما شدن مدیران نالایق بی‌‍وقفه ادامه خواهد یافت.

از سوی دیگر مقابله هوشمندانه با رسانه‌های ضدانقلاب و نمایش مشت‌های خالی آنان و افشای ماهیت خود فروخته‌ این رسانه‌ها از دیگر برنامه‌های مهم «شورای هماهنگی رسانه‌های انقلاب اسلامی» در استان است.

ما بر این باوریم که همان‌گونه که سیاست هوشمندانه‌ جنگ نامتقارن سبب شده تا با عنایت الهی و الطاف امام عصر(عج)، ایران اسلامی به یکی از مقتدرترین کشورهای جهان مبدل شود؛ در عرصه‌ رسانه نیز در برابر تروریسم رسانه‌ای همین نگرش نامتقارن باید مدنظر قرار گیرد.

در حالی که توان رسانه‌های رسمی در مقابل هجمه دشمنان چندان قابل ملاحظه نیست و از سوی دیگر بعضا دچار مشکلات فاحشی هستند باید در مقابله با تروریسم رسانه‌ای، از قدرت بی پایان رسانه‌های انقلابی رسمی و غیر رسمیِ مردمی بهره گرفت.

امروز به واسطه‌ تلفن‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی، هر فرد فعال و صاحب فکری خود یک رسانه‌ غیر رسمی است که می تواند در خدمت به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی یاری گر مجاهدان راه خدا باشد.

از این رو «شورای هماهنگی رسانه‌های انقلاب اسلامی» از همه‌ فعالین انقلابی شبکه‌های اجتماعی استان کرمانشاه دعوت می‌کند تا به جمع این شورا بپیوندند تا انشاالله با کمک یکدیگر گامی بلندتر در پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی و پیشرفت استان کرمانشاه برداریم.

والسّلام علی من اتّبع الهدی

حجت الاسلام محمدحسن عامری‌فر - سید رامین موذنی - محمّد امین بهرامی - رضا حیدری - حسین جلیلیان

کد خبر 4735994

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =