دعوت از غرفه داران باید براساس نیاز ارگان های پلیسی باشد

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: طی بازدیدی که امسال از نمایشگاه تخصصی ایپاس ۲۰۱۹ داشتیم شرکت کنندگان به نسبت سال های گذشته قدری کیفی تر شده است و غرفه ها به نسب به دنبال تامین نیاز بازار هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار قاسم رضایی ، ظهر پنج شنبه در مراسم اختتامیه نمایشگاه ایپاس، اظهار کرد: در بازدیدها به دنبال تامین نیازهای مرزبانی بودیم و امکانات خوبی را دیدیم و تقریبا گفتگوهای خوبی نیز انجام شد و اگر این ارتباط استمرار داشته باشد می توان بیشتر از آن استفاده کرد.
وی تصریح کرد: توصیه می کنم به متولیان و زحمت کشان این نمایشگاه در مرحله نخست از بهره برداران یک نیازمندی را برآورد کنند بعد غرفه داران را براساس همان نیازمندی ها دعوت کنند که بهترین محصولات کیفی را جهت بازدهی بیشتر ارائه دهند.
سردار رضایی عنوان کرد: برای مثال اگر ما در مرزبانی یکسری تجهیزات ویژه خاصی را نیاز داریم برای پایش یا مقابله یا برای حس گرفتن مامورین-کنترل مراقبت روی این موضوعات بیشتر کار شود.
رضایی گفت: البته برخی از غرفه هایی که از آنها بازدید شد محصولاتی را در همین بخش ارادئه کرده بودند ولی بی مطالعه انجام شده بود. اگر ما بگوییم در مرز لباس متناسب با شرایط آب و هوایی جغرافیایی می خواهیم بایستی ضد گلوله باشید، چون اکثر ماموریت های ما امنیتی نیز است و اگر مطالعات براساس نیازها باشد می تواند بسیار مفید باشد و نمایشگاه را پربارتر کند.
فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه تاکید داشت:  روندی که این نمایشگاه در سالهای گذشته در پیش گرفته باید برای سالهای آینده طبق نیازها بهره برداری شود و نواقص را تصریح بخشد و بعد از غرفه داران دعوت به عمل آورد.
وی افزود: امروز بخشی از نیازهای ما در غرفه ها نبود که ما بتوانیم از آنها بهره برداری کنیم و وارد مذاکره شویم این مسائل اگر رعایت شود حتما نمایشگاه ایپاس۲۰۱۹ جایگاه بین المللی خود را استوارتر خواهد کرد.
کد خبر 4736130

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 5 =