امنیت مطلوبی در مازندران ایجاد شده است

ساری - استاندار مازندران، امنیت را نیاز ضروری جامعه برشمرد و گفت: امنیت مطلوبی در حوزه های مختلف در استان ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان صبح شنبه در صحبگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی نیاز جامعه را امنیت اجتماعی برشمرد و گفت: بخش عمده مسئولیت ایجاد این امنیت اجتماعی روی دوش نیروی انتظامی است.

وی با اظهار اینکه باید در چند بخش فعالیت ها را کیفی سازی و گسترش دهیم تا بار زیاد روی دوش نیروی انتظامی را کم کنیم افزود: خانواده ها و فرزندان را در حوزه تربیتی و پرورشی قانون مدار و اخلاق مدار کنیم .

استاندار مازندران با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و آرامش در استان گفت: در حوزه اقتصادی امنیت مطلوبی برای کارآفرینان فراهم شده و در سایر حوزه ها نیز اوضاع امنیت در استان مطلوب است و زمانی می توانیم به توسعه فکر کنیم که امنیت وجود داشته باشد.

حسین زادگان با بیان اینکه اراده وعزم مشترک در همه مردم وجود دارد گفت: باید به سمتی رویم که در ترازی قرار گیریم که شان مردم استان باشد.

وی بااظهار اینکه فرزندان باید به گونه ای تربیت شوند که به قانون تن دهند تصریح کرد: فلسفه قانونمندی باید به عنوان باور و فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

استاندار مازندران با عنوان اینکه در کشور با تحریم و مزاحمت های استکبار جهانی مواجه هستیم ادامه داد: دشمنان درپی ایجاد بی ثباتی در جامعه هستند و تحریم های اقتصادی از جمله شیوه های آنان به شمار می رود.

وی با اظهار اینکه پلیس به هراندازه مردم محور، اجتماع محور و هوشمند باشد در جلب اعتماد عمومی موفق تر خواهد بود گفت: این امر ضریب امنیتی را ارتقاء می دهد.

کد خبر 4737136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =