کمک ۱۶ میلیارد تومانی گلستانی ها به مراکز نیکوکاری استان

آق قلا- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان گلستان گفت: در نیمه نخست امسال گلستانی‌ها ۱۶ میلیارد تومان به مراکز نیکوکاری استان کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر عباس عباسی اظهارکرد: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان گلستان گفت: ششمین مرکز نیکوکاری کمیته امداد شهرستان آق‌قلا با نام «قلک مهر صحرا» برای کمک به دانش آموزان نیازمند اهل تسنن افتتاح شد.

عباسی با توجه به اقدامات کمیته امداد در راستای فقرزدایی و عدالت‌گستری افزود: در حال حاضر این نهاد با ۱۰۲ مرکز نیکوکاری با برقراری ارتباط بین خیران و مستمندان برای خدمات‎رسانی بهتر به مردم نیازمند فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به کمک ۱۶ میلیارد تومانی نیمه نخست امسال گلستانی‌ها به مراکز نیکوکاری عنوان کرد: در ۶ ماهه نخست سال جاری، خیران گلستانی بیش از ۱۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان کمک‌های غیر نقدی و حدود پنج میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی به مراکز نیکوکاری کمیته امداد استان گلستان اهدا کردند.

فرماندار شهرستان آق‌قلا هم در این مراسم با اشاره به ۶ هزار و ۳۰۰ خانوار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آق‌قلا گفت: علاوه بر چهار هزار خانوار مددجویان سیل‌زده شهرستان آق‌قلا، در سیل اخیر دو هزار و ۳۰۰ خانواده از محل تبصره ۱۴ کمیته امداد به سهمیه مددجویان تحت حمایت این نهاد افزوده شدند.

امیر شیر توماج، اظهار کرد: مراکز نیکوکاری می‌تواند بستری برای ارائه مشارکت مردم در امور خیر باشد و در راستای توانمندسازی افراد نیازمند و کمک به ایتام فعالیت خود را برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به نیازمندان واقعی آغاز کند.

کد خبر 4739103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =