۴۶ درصد مقالات ارسالی به دبیرخانه پذیرفته شد

کرمان - دبیر علمی تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری از پذیرش ۴۶ درصد مقالات ارسابی به دبیرخانه این همایش خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرگرد وحید عضدی صبح دوشنبه در همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری در پنجمین روز از هفته ناجا بیان داشت: براساس محور همایش‌کارگروه همایش تشکیل شد و از اساتید مطرح دانشگاه باهنر  به سرپرستی پروفسور جلایی، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام‌نور، رئیس مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی استان کرمان و اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان مقالاتی به دبیرخانه ارسال شد.

وی با اشاره به ۵۷ مقاله ارسالی به دبیرخانه همایش گفت: از این تعداد مقاله وصول شده تعداد ۲۵ مقاله پذیرفته شد که ۴۶ درصد تعداد مقالات بوده است و هدف انتخاب مقالات برتر بُعد کیفی به مقالات بود تا کمی.

دبیر علمی همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری گفت: تعداد مقالات وصول شده از ۳۹ نویسنده بوده است که ۱۶ نویسنده مدرک دکتری، ۱۳ نویسنده مدرک کارشناسی ارشد و ۱۰ نفر از آنها با مدرک کارشناسی بوده اند.

عضدی یادآور شد: از این تعداد مقالات، ۱۸ مقاله درون سازمانی و هفت مقاله برون سازمانی بود و ۷۲ درصد مقالات از فرماندهی انتظامی استان کرمان ارسال شده که این نشان از بُعد علمی پلیس و پلیس هوشمند است.

وی گفت: اولین اندیشکده در کشور در استان کرمان وجود دارد لذا مفتخر هستیم که میزبان ۵۰ اندیشمند در حوزه نظم‌و امنیت هستیم.

در این همایش مقاله‌هایی در خصوص ابعاد و مولفه‌های اقتصادی جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، تبیین نقش ناجا در پیش‌بینی و مبارزه با فساد اقتصادی با تکیه بر منظومه فکری مقام معظم رهبری، نقش نیروی انتظامی در امنیت و توسعه شهرهای اسلامی- ایرانی با تاکید بر دیدگاه‌های رهبری، رفتار حکیمانه ناجا با مردم در جهت افزایش اعتماد مردم به این قشر با تاکید بر رویکردهای اسلامی روانشناختی و جامعه شناختی و مقاله‌ای در شاخص‌های پلیس در تحقق جامعه اسلامی بر اساس منظومه فکری مقام معظم رهبری ارائه شد.

کد خبر 4739327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 0 =