فضای دانشگاه هاامنیتی نباشد/اجازه دهیم تشکل ها حرف های خودرابزنند

گرگان- معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه فضای دانشگاه امنیتی نباشد گفت: از مسئولان می خواهیم اجازه دهند تا تشکل های مختلف در دانشگاه ها حرف های خود را بزنند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا کچوئیان ظهر دوشنبه در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه فرهنگیان استان گلستان اظهارکرد: امروز باید به یک انتخاب خوب توسط دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تبریک گفت و این امر نقطه عطفی در سرنوشت آن ها است.

وی با اشاره به تحصیل رتبه های دو و سه رقمی در دانشگاه های فرهنگیان افزود: حلقه اول در عملکردها درست انتخاب کردن است و دومین راه شناسایی ویژگی های منابع انسانی است که ما با آن ها در ارتباط هستیم.

کچوئیان در ادامه خطاب به دانشجو معلمان گفت: امروزه فرهنگیان ظرفیت خوبی برای مقابله با آسیب های اجتماعی هستند و باید همگی از فرصت های پیش رو به نحو مطلوب در کاهش این آسیب ها استفاده کنیم.

وی همچنین خطاب به مسئولان گفت که نسل نو با نسل گذشته متفاوت است و باید با زبان خودشان با آن ها سخن گفت.

کچوئیان اضافه کرد: نسل جدید نصیحت پذیر نیست و حرکت های تصنعی و ساختگی را نمی پذیرد بلکه با آن ها باید با زبان استدلال و دلیل سخن گفت تا قانع شوند.

وی با بیان این که نباید فضای دانشگاه امنیتی باشد، گفت: از مسئولان می خواهیم اجازه دهند تا تشکل های مختلف در دانشگاه ها حرف های خود را بزنند ولی به شرطی که دیوارکشی بین آن ها صورت نگیرد.

کچوئیان بیان کرد: وقتی فضای آزادانه برای گفتگو ایجاد شود دیگر نامحرمان حرف های ما را نخواهند شنید.

کد خبر 4739643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 6 =