«سفر به سوی برتری» شعار ما در ۶ ماه آینده است

گردهمایی مدیران و مسئولان بانک تجارت و ایران کیش در حوزه کسب و کار با حضور مدیرعامل بانک تجارت، معاونین و مدیران بانک و مسئولان شرکت کارت اعتباری ایران برگزار شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از ایران کیش، پیمان طبری  دراین گردهمایی با بیان اینکه صنعت پرداخت به دور از همکاری بانک و شرکت پرداخت توفیقی نخواهد داشت اظهار کرد: خوشحالیم که بانک تجارت این فرصت را برای ما فراهم کرده است تا امروز در کنارش قرار گرفته و ازاین فرصت بهترین بهره را ببریم. می توانیم ازاین همکاری در بخش های مختلف هم افزایی ایجاد کنیم.  مشارکت مثبت، خلاقیت ایجاد می کند گروه ها در کنار هم می اندیشند و خلاقیت خلق می شود.

وی افزود : ما این فرصت را در ایران کیش داریم تا درکنار بانک تجارت، بهترین ها را خلق کنیم. باید بین ما و بانک مشارکت وجود داشته باشد، امیددارم همدلی، همسویی، همگرایی، هماهنگی، همصدایی، همراهی و همگامی در این گردهمایی به ثمر بنشیند.

طبری گفت : باتوجه به هدف بانک تجارت ما باید هم از لحاظ تراکنش وهم مبلغ تراکنش رشد بالایی دربانک داشته باشیم و این فرصتی برای ایران کیش است تا این مهم را محقق کند.

وی بابیان اینکه روسای دفاتر ایران کیش باید به کمیته های استانی توجه ویژه داشته باشند اظهار کرد: درایران کیش تصمیم براین است تا هرهفته با شعب بانک تجارت تماس داشته و مشکلات حل شود.

طبری گفت: سفر به سوی برتری شعار ما در سال جدید است. در همایش گستره پایان سال امسال می خواهم بانک تجارت را خاطر جمع کنم که علاوه بر جشن حرکت به سوی برتری جشن رسیدن به اهداف بانک تجارت را نیز خواهیم گرفت. خداراشاکرم که این اتفاق خجسته یعنی حضور بانک تجارت دراین شکل و شمایل در کنار ایران کیش در زمانی افتاد که من مسئولیت ایران کیش را برعهده گرفتم.

طبری در ادامه این گردهمایی همچنین به حضور دولت آبادی اشاره کرد و گفت: مطمئنا این حضور کمک بسیار زیادی به ما خواهد کرد. این فرصت کمک می کند تا ما انجام الگویی را که کمتر اتفاق افتاده را تمرین کنیم و امروز این همکاری ما و بانک، الگویی در صنعت پرداخت خواهد شد. دراهداف تعیین شده منافع بانک و شرکت را هم راستا خواهیم کرد. وی افزود : به دنبال این هستیم تا در پایان سال جشن حرکت به سمت پیشرفت و تحقق اهداف ایران کیش و بانک تجارت را برگزار کنیم.

پشتیبان شما هستیم

در این همایش همچنین نادر خواجه حق وردی قائم مقام مدیر عامل بانک تجارت با بیان اینکه از تدبیر ایران کیش برای برگزاری این همایش تقدیر می کنیم گفت: بانکداری سنتی به بانکداری مکانیزه تبدیل شد و امروز از بانکداری مکانیزه به بانکداری الکترونیک و خدمات نوین امروزی رسیده ایم. بانک داری کشور به سمت پول دیجیتال می رود، امروز شبکه های حفاظتی و نسل پنجم به ما گوشزد می کنند زمان بسیار کم است.  

وی ادامه داد: اگرتدبیر نکنیم اپلیکیشن های مختلف کار را از ما می گیرند.

حق وردی گفت: بانک، سرمایه گذاری هایی کرده که نیازمند تعامل دوسویه با شرکت ایران کیش است وگرنه ممکن است این سرمایه گذاری ها بی نتیجه بماند.

قائم مقام بانک تجارت گفت: مدیریت عامل بانک تجارت با علم و آگاهی تصمیمات مهمی گرفته اند و ایران کیش هم تمام قد حاضر است تا خدمات را برای رسیدن به اهداف مورد نظر فراهم کند.  

وی خطاب به  کارشناسان ایران کیش گفت : هیئت مدیره و مدیرعامل به طور کامل پشتیبان شما هستند و از هر نظر کمک خواهند کرد تا خودتان را به اثبات برسانید. تصمیمات خطیری برای ارتقای شبکه خدمات نوین در کشور صورت گرفته که امیدواریم به آن برسیم.

حق وردی تاکید کرد : مراقب باشید که در زمان فعلی این شمایید که باید بازاررا به دست آورید.

بستر ارزشمند

علیرضا مهرجو معاون مدیر عامل بانک تجارت در استان ها نیز دراین همایش گفت: به سهم خودم از شرکت ایران کیش بابت این گردهمایی تقدیر می کنم. تلاش این جلسه این است که بتوانیم تعامل و نزدیکی بیشتری را تجریه کنیم. دراین همایش می توان به نتایج مطلوب رسید. امیدواریم مثل آنچه که در دوماه گذشته گذراندیم شاهد دستیابی به اهداف باشیم.

مهرجو تاکید کرد : مشتریان و پذیرندگان انتظاراتی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد. سه ضلع شرکت ایران کیش، بانک و مشتری باید دروضعیت برد-برد باشند. انتظار داریم از فردا، همکاران بانکی و کارشناسان ایران کیش هرگونه تضاد را به تعامل و پیشرفت تغییردهند. این فرصت بسیار خوب که مهیا شده را به کارببندید و شرکت ایران کیش از بازار بزرگ و بستر ارزشمند که شعب بانک تجارت فراهم کرده استفاده کند.

تلاش برای برد- برد

حمیدرضا شریفیان رئیس هیئت مدیره ایران کیش و معاون مدیر عامل بانک تجارت نیز با بیان اینکه سیاست های رقبا تغییرکرده و سوال این است که آیا مسیرما نباید تغییر کند؟ گفت: باید بدانیم ایران کیش کجای این صنعت قرار دارد و ما کجا به نقطه تعادل می رسیم؟ در کجا ما سود آوری برای بانک و شرکت داشتیم. صنعت پرداخت از نظر روند تراکنش و مبلغ در حال رشد است. اما در سال ۹۸ تراکنش ها خردتر شد.

وی با تاکید براینکه کارتخوان فروشگاهی همچنان در صدر اهمیت  قراردارد اظهار کرد: باید به ابزارهای اینترنتی نگاه ویژه تری داشته باشیم. بامطرح شدن بیشتر QR درصنعت پرداخت تغییر خواهیم داشت. ایران کیش بیشترین تعداد دستگاه را در شبکه در اختیار دارد.

شریفیان گفت: برای سود آوری دستگاه های ایران کیش انتقال آن ها به شهرهای کوچک و روستاها در برنامه است.

رئیس هیئت مدیره ایران کیش اظهار کرد : در صنعت پرداخت چهار استراتژی کسب و کارهای نوین مبتنی برحجم تراکنش، مدل مبتنی بر تجربه مشتریان، مدل امکانات متنوع و مدل کسب و کار قفل سیستمی وجود دارد در مدل قفل سیستمی خدمات به شکلی ارائه می شود که مشتری نمی تواند خارج شود. مدل ایران کیش، براساس تنوع پرداخت است، هراندازه ما بتوانیم به سمت قفل سیستمی حرکت کنیم موفق تر خواهیم بود.

وی افزود: با ایجاد تغییراتی در قرارداد اجاره و کارمزدها بانک تجارت و ایران کیش می توانند به ناحیه بردبرد برسند. احصای مشتریان در ماتریس تعاملی، بهینه سازی تخصیص کارتخوان فروشگاهی و مدیریت هزینه از اقدامات ضروری است.

شریفیان گفت : تازمانی که کسب و کار مشتری به ما گره نخورد نمی توان انتظار سود آوری داشت باید برای مشتری تعریف کار کنیم و کسب و کارش را به بانک پیوند بزنیم.
 

علی  کشوری رئیس اداره طراحی خدمات و توسعه محصول به ارائه طرح های سپرده تسهیلاتی بانک تجارت پرداخت 

در ادامه ابراهیم کاظم پور رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه بازاربانک تجارت،  درباره رتبه بندی پایانه های فروشگاهی و تخصیص خدمات بانکی و مشوق های انگیزشی به سطوح مختلف عملکردی پذیرندگان مطالبی را ارائه داد.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4740542

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 8 =