ساختن آینده نیازمند سرمایه گذاری روی کودکان است

ساری - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران گفت: برای ساختن آینده باید روی کودکان سرمایه گذاری و برنامه ریزی درستی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی یزدانشناس پیش ازظهر سه شنبه در مراسم روز جهانی کودک در ساری با گرامیداشت روز جهانی و هفته ملی کودکان گفت: برای ساختن آینده باید تلاش کرد و نسبت به علم آموزی و دانش اقدام و برای داشتن آینده خوب باید روی کودکان سرمایه گذاری کنیم.

وی افزود: کودکان سرمایه بزرگ جامعه هستند و اگر انسان متفکر و متخصص نداشته باشیم به پیشرفت و توسعه دست نخواهیم یافت و چاره ای نداریم که روی دوران کودکی سرمایه گذاری کنیم.

وی با اظهار اینکه کودکان بزرگترین طبقه جامعه محسوب می شوند و باید برای آنان برنامه ر یزی درستی داشته باشیم گفت: بچه های امروز با دیگر هم نسلان خود در تاریخ تفاوت دارند و برای این که برنامه ریزی درست داشته باشیم باید کودکان امروز را درک کرده و ااز دریچه آنان به زندگی نگاه کنیم و آنان را برای آینده بسازیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با تاکید براینکه کودکان باید تمرین زندگی را یاد بگیرند و خوب زندگی کردن و صبوری را یاد گیرند تصریح کرد: باید یاد بگیرند برخی مواقع از منافع فرد برای منافع ملی دست کشند.

یزدانشناس با اشاره به شعار خوب زندگی کردن و آینده را باید ساخت از راه اندازی انجمن های کودکان خبر داد و گفت: ۳۶ قصه گو به مرحله استانی قصه گویی در استان راه یافتند و رقابت آنان از فردا در ساری آغاز می شود.

کد خبر 4740780

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =