بانک ها ۱۶۶ میلیارد تومان  به صنعت‌گران تسهیلات پرداخت کرده اند

تهران- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: تاکنون ۱۶۶ میلیارد تومان بانک ها به صنعت‌گران تسهیلات پرداخت کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، یداله صادقی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگان با بیان اینکه تاکنون ۱۶۶ میلیارد تومان بانک ها به صنعت‌گران تسهیلات پرداخت کرده اند اظهار داشت: سال گذشته نیز ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات  توسط بانک ها پرداخت پرداخته شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در خصوص قیمت نان با آراد یارانه ای و آزاد پز در استان تهران گفت: در بخش یارانه ای قیمت نان در شهر تهران بربری با ۵۵٠ گرم وزن چانه هزار تومان، سنگک با ٥٦٠ گرم وزن چانه یک هزار و ٢٠٠ تومان، تافتون ٢٣٠ گرم وزن چانه ٥٥٠ تومان و لواش با ١۵٠ گرم وزن چانه ٣٠٠ تومان اعلام شده است.

وی افزود: امسال برای ۲۴ واحد معدنی پروانه صادر شده است که این آمار در مدت مشابه سال گذشته هفت مورد بوده است که نشانگر رشد در این زمینه بوده و برای ۴۰۶ نفر ایجاد اشتغال کرده است.

صادقی با بیان اینکه در استان تهران ۴۰۰ هزار واحد صنفی وجود دارد گفت: ۸۸ هزار واحد در زمینه تولید و ۳۲۰ هزار واحد در زمینه خدمات فنی و توزیع فعال هستند که امسال ۲۳ هزار پروانه کسب برای واحدهای صنفی صادر شده است که با ظریب اشتغال ۲ نفر، اشتغال برای ۵۰ هزار نفر در بخش واحدها پیش بینی می شود.

کد خبر 4740887

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 12 =