مدیران برای توسعه اردبیل تصمیمات جسورانه بگیرند

اردبیل - رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: برای دستیابی به توسعه نیازمند تصمیمات جسورانه مدیران و تلاش مضاعف برای رفع مشکلات هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر عتباتی پیش از ظهر پنجشنبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن جلسات شهید رجایی استانداری اردبیل برگزار شد، عنوان کرد: در تصمیم‌گیری‌ها مدیران باید جسورانه عمل کرده و برای تقویت استان در ابعاد مورد نیاز در تلاش باشند.

وی با قدردانی از تلاش‌های ارزشمندی که برای احیای واحدهای راکد و نیمه راکد استان انجام پذیرفته است، افزود: گام برداشتن در مسیر رونق تولید خود نوعی جهاد است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: تفسیر و برداشت‌های انجام یافته در موضوع سرمایه گذاری باید به نفع تولید و اشتغال باشد تا مشکلات معیشتی، بیکاری و دیگر آسیب‌ها از جامعه رخت ببندد.

عتباتی با بیان اینکه دستگاه قضایی با قدرت و انگیزه مناسبی به موضوع حمایت از تولید و کارآفرینی ورود پیدا کرده است، افزود: این قوه به عنوان ملجاء سرمایه گذارانی است که فعالیت‌های مشروع انجام داده و برای رونق تولید و کارآفرینی در تلاش هستند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: دستگاه قضا به همراهی با مجموعه اجرایی استان اردبیل در رونق تولید و احیای واحدهای راکد و نیمه راکد افتخار کرده و تمامی ظرفیت‌های خود برای رونق تولید را به کار خواهد بست.

به گفته وی توسعه سرمایه گذاری و رونق تولید عامل ریشه کن سازی بیکاری و پیشگیری از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی خواهد بود.

عتباتی از کمیته حمایت قضائی از سرمایه گذاران استان اردبیل به عنوان یکی از فعالترین کمیته‌های کشوری در سال گذشته یاد کرد و افزود: در ۶ ماه گذشته ۸ جلسه مبسوط با واحدهای تولیدی دارای مشکل استان برگزار شده و بیش از ۳۰ پرونده بررسی شده است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از مبارزه جدی دستگاه قضا با فعالیت‌های ناسالم اقتصادی، قاچاق کالا و ارز و افرادی که عمدا یا سهوا باعث مانع تراشی در مسیر رونق تولید و سرمایه گذاری می‌شوند خبر داد و افزود: رویگرد پیشگیرانه نیز از جمله دیگر رسالت‌های مهم دستگاه قضائی است.

کد خبر 4742799

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =