انتخاب مدیران به‌دور از اهداف سیاسی باشد

کرج - نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: در چینش مدیران باید از اهداف انتخاباتی پرهیز شود، چرا که این روش تا کنون برای مردم خیری نداشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید محمد مهدی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی، اظهار کرد: اربعین مقدمه ظهور، برپایی دولت کریمه و جهانی شدن اسلام است.

وی در خصوص ویژگی های منتظران ظهور ولی عصر (عج) افزود: اربعین روح مبارزه با انحراف، کجی و حماسه را که موجب زمینه سازی ظهور می شود در جامعه زنده می کند.

خطیب جمعه کرج بیان کرد: عصبانیت جهان استکبار، کارشکنی و برنامه ریزی برای وارد کردن هجمه به هرچه باشکوهتر برگزار شدن همایش اربعین نشان دهنده تاثیرگزاری این حرکت در جهان است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز تصریح کرد: برخی نوچه های داخلی نیز برای تحقق این هدف دشمنان شیطنت هایی کردند که حضور خیل عظیمی از مشتاقان ابا عبدالله نشان دهنده عدم موفقیت آنها برای رسیدن به هدفشان است.

حاکمیت ترکیه با خیال خام امپراطوری عثمانی در زمین شیطان بازی نکند چرا که مردم و ارتش سوریه نمی گذارند در این جنگ پیروز شوندآیت الله حسینی همدانی در بخش دیگری با اشاره به دیدار رهبرمعظم انقلاب با نخبگان علمی کشور، عنوان کرد: نکته های راهبردی در صحبت های رهبری در خصوص اهمیت استقلال علمی کشور در زمان جنگ اقتصادی بود که تنها معطوف به نخبگان نبود و همگان باید این نکته ها را مدنظر قرار دهند.

وی در ادامه گفت: مدیرانی که با فعالیت های خود جامعه را از آینده روشن کشور مایوس می کنند باید از جامعه پاک شوند.

خطیب جمعه کرج با اشاره به حمله کشور ترکیه به سوریه و نقض حاکمیت سوریه، خاطر نشان کرد: حاکمیت ترکیه با خیال خام امپراطوری عثمانی در زمین شیطان بازی نکند چرا که مردم و ارتش سوریه نمی گذارند در این جنگ پیروز شوند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز در بخش دیگری اضافه کرد: رزمایش واکنش سریع در شمال غرب کشور برگزار شد که سه پیام مهم برای همگان داشت.

آیت الله حسینی همدانی در ادامه افزود: توانمندی تجهیزاتی، هشیاری در برابر حملات احتمالی و هشدار به دشمنان برای اینکه ذره ای در برابر ایران اسلامی خطا نکنند از جمله پیام های این رزمایش بوده است.

در چینش مدیران کل باید از اهداف انتخاباتی پرهیز شود، چرا که این روش تا کنون برای مردم خیری نداشته استوی در ادامه با اشاره به انتصاب برخی مدیران کل در استان البرز، بیان کرد: انتصابات باید بدور از جناح، حزب و سیاسی بازی باشد، برخی افراد که فاقد تاییدیه بودند اکنون به عنوان سرپرست در ادارات استان هستند که باید هرچه سریعتر افراد صالح جایگزین آنها شوند.

خطیب جمعه کرج خاطر نشان کرد: در چینش مدیران کل باید از اهداف انتخاباتی پرهیز شود، چرا که این روش تا کنون برای مردم خیری نداشته است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز بیان کرد: در صورت عدم تصحیح این روش و در صورت نیاز صریح تر مطالب را می گویم.

آیت الله حسینی همدانی افزود: برخی کاندیداهای انتخاباتی مجلس با  برخی وعده ها به دیگر افراد کاندید خواستار انصراف آنها هستند که این خود منشا فساد و بی قانونی است و این افراد باید به جامعه معرفی شوند تا مردم در تصمیم گیری دچار مشکل نشوند.

وی عنوان کرد: خصوصیات افراد شایسته برای انتخاب از دید رهبر معظم انقلاب امانت داری و پاکدامنی است که این رفتار کاندیداها از این خصوصیات بدور است.

کد خبر 4743463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =