امیدواریم تاپایان سال برنامه های بانک تجارت و ایران کیش محقق شود

مدیرعامل بانک تجارت بااشاره به نیاز به رویکرد جدید درهمکاری ایران کیش و بانک تجارت گفت: امروز بانکداری خارج از درب اتاق ماست.بانک وشرکت باید به هم نزدیک شوندتا سهم مان را در بازار بالاببریم.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از بانک تجارت، مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به نیاز به برنامه ریزی جدید درهمکاری میان ایران کیش و بانک تجارت گفت: امروز بانکداری خارج از درب اتاق ماست. بانک و شرکت باید به هم نزدیک شوند تا سهم مان را در بازار بالاببریم.  

دولت آبادی در گردهمایی مدیران و مسئولان بانک تجارت و ایران کیش گفت: بزرگترین بانک های دنیا میزان رضایتمندی را به رفتار با مشتریان مرتبط می دانند. امروز باید بیشتر از رقبا به مشتری وفادار باشیم. امروزه در خصوص بازارها رفتاری غیر حرفه ای انجام می شود که باید تصحیح شود. باید بتوانیم حضور بیشتری در بازار داشته باشیم.

مدیر عامل بانک تجارت افزود: بازار امروز همچنان در اختیار pos است با این حال باید شرکت ایران کیش مدل های کسب و کاری جدید را درنظربگیرد. بازار pos به بازار ثانوی تبدیل خواهد شد و رقابت ها به جایگزین های جدید وارد می شود.

وی گفت: اقدامات خوبی در مجموعه شرکت به ویژه در عرصه پیگیری ها رخ داد، برخی از ایرادهایی که در همکاران وجوددارد باید به سرعت اصلاح شده و در راستای پیشرفت، این اصلاحات منتقل شود. دولت آبادی تاکید کرد:انتظار بانک و جامعه از شرکت ایران کیش بسیاربالاست.

مدیرعامل بانک تجارت درباره این گردهمایی گفت: این جلسه پیام خوبی دارد امیدوارم بتوانیم به خوبی پیشرفت کرده و آینده خوبی را پدید آوریم. از برکات این جلسه، شرکت ایران کیش و بانک بهره مند شوند و بتوانیم فردای بهتری را برای بانک و شرکت ایران کیش رقم بزنیم.

دولت آبادی تاکید کرد: امیددارم در پایان سال برنامه های شرکت ایران کیش و بانک تجارت محقق شود.

کد خبر 4743795

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =