تمام امکانات شهرستان مرند در اختیار نخبگان قرار گیرد

مرند – معاون استاندار آذربایجان شرقی از مدیران خواست تمام امکانات شهرستان مرند را برای کمک به شرکت های دانش بنیان در اختیار نخبگان قرار دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، داود گرشاسبی، ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان مرند که با حضور امام جمعه مرند و مدیران دستگاه های اداری برگزار شد، ابراز داشت: مدیران خود را ملزم به پاسخگویی به مردم بکنند، گاهی محدودیتی وجود ندارد اما ما برای خود قانون ایجاد می کنیم.

وی افزود: مدیران باید به خاطر مردم ریسک کرده و خود را به خطر بیندازند، به دنبال این هستیم که در ارزیابی مدیران شهرستان، تعامل مدیران با مردم و تولید قوانین جدید را در نظر بگیریم.

فرماندار ویژه مرند همچنین بر ضرورت پیگیری پروژه های مشکل دار تاکید کرد و ابراز داشت: در حوزه شهری برخی پروژه های مشکل دار داریم که البته در مقایسه با سال گذشته این مشکلات کاهش پیدا کرده است.

گرشاسبی ادامه داد: مدیران با هم افزایی و تعامل با برطرف کردن موانع پروژه های مشکل دار در جهت تسریع آن ها تلاش کنند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری با اشاره به شرایط خاص کشور عنوان کرد: امروز در جنگ سخت اقتصادی هستیم، برخی ادارات دارای ساختار توانمندی هستند که می توانند راهگشا باشند، توجه به توانمندی های داخلی، راهگشای بسیاری از مشکلات امروز است.

وی در ادامه با اشاره به دیدار اخیر رهبر انقلاب با نخبگان اظهار داشت: مدیران باید از نخبگان حمایت کنند، حبس اندیشه و مال و امکانات در کشور بسیاری زیاد است در صورتی که می توان این امکانات را در اختیار نخبگان و جوانان قرار داد.

فرماندار ویژه مرند تاکید کرد: تمام امکانات شهرستان برای کمک به شرکت های دانش بنیان باید در اختیار نخبگان قرار بگیرد.

گرشاسبی همچنین با اشاره به اینکه ۵۰ روز تا ثبت نام کاندیداهای مجلس فرصت باقی است، عنوان کرد: مدیران، امکانات خود را برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات به روز کنند تا مشکلی در روز انتخابات نداشته باشم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی از مدیران و روسای ادارات خواست، ورود مصداقی به مساله انتخابات نداشته و از کاندیدای خاصی حمایت نکنند.

کد خبر 4744222

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 7 =