عزت و سرافرازی مدیران در کنار خانواده شهدا قرار گرفتن است

شیراز – مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: در کنار خانواده شهدا قرار گرفتن و استفاده از راهنمایی های آنها عزت و سرافرازی برای مدیران است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صادق مهرابی شنبه شب در دیدار با خانواده شهید سردار شیرعلی سلطانی تاکید کرد: همه مدیون رشادتها و ایستادگی شهدا هستند و در این راستا باید گفت که عزت و اقتدار امروز کشور به واسطه خون شهدا است.

وی ادامه داد: جایگاه رفیع شهید و شهادت هیچگاه در نظام جمهوری اسلامی فراموش نخواهد شد و همین مهم باعث شده که دشمنان به دنبال لطمه زدن به این جایگاه باشند که خوشبختانه هیچگاه موفق نخواهند شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس با بیان اینکه نقش زینب گونه خانواده شهدا چراغ راه مسئولین و مدیران استان فارس باشد تاکید کرد: هدف از دیدار با خانواده شهدا تشکر و قدردانی از رشادت ها و پایداری انهاست و اینکه از سخنان و راهنمایی های زینب گونه آنها استفاده کنیم.

حجت الاسلام مهرابی تصریح کرد: کمبودها و مشکلات به گردن مسئولین است و هرجا که ما در کنار خانواده شهدا قرار بگیریم عزت و سرافرازی است.

وی یادآور شد: خانواده شهدا نگرانی های در خصوص مباحث فرهنگی و آسیب های اجتماعی دارند که به جا و درست است اما باید بدانیم که دشمنی ها و نقشه های دشمنان زیاد است و هراندازه که دستگاه های فرهنگی تلاش کنند بازهم کم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس افزود: باید با هماهنگی و همکاری تمامی دستگاه ها و خانواده های شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه توسعه دهیم.

حجت الاسلام مهرابی تاکید کرد: سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس دارای ظرفیت های بالایی است که خانواده های شهدا باید با حضور در جلسات گفتمان ها و برنامه های مختلف حضور داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، شهید سردار حاج شیرعلی سلطانی(شهید بی سر) متولد 1327 در عملیات فتح المبین در منطقه شوش به شهادت رسید.

پیکر بی سر شهید سلطانی در مقبره ای به خاک سپرده شد که خودش به بلندای پیکری بدون سر خود آماده کرده بود.

کد خبر 4744985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =