سرمایه گذاری مطمئن و پر سود

یکی از روش های تاثیر گذار و کاربردی برای انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود، سرمایه گذاری در قسطی کلاب به شمار می رود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بدون تردید، سرمایه گذاری مطمئن و پرسود همواره مدنظر افرادی قرار دارد که به هر طریقی به دنبال افزایش سرمایه خود می باشند. به طور کلی، اقشار مختلف جامعه از نقطه نظر اقتصادی در دو گروه صاحبان مشاغل و سرمایه گذار تقسیم می گردند. این دو گروه برای دستیابی و کسب موفقیت های بیشتر غالباً به یکدیگر نیاز مبرم و ضروری پیدا می کنند.

افرادی که سرمایه نقدی در اختیار خود داشته، اما به علت عدم مهارت و توانایی لازم در عرصه اقتصادی و به منظور جلوگیری از خواب سرمایه و افزایش ارزش افزوده پول، سرمایه خود را در اختیار دیگران قرار می دهند، با عنوان سرمایه گذار شناخته می شوند. بر همین اساس، این دسته از افراد همواره درصدد انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود بر می آیند. از یک سوی، متاثر از مشکلات اقتصادی موجود و بی ثباتی چشمگیر نرخ ارز، اغلب کسب و کارها بشدت تحت شعاع این مسئله قرار گرفته است.

از سوی دیگر، علاوه بر کاهش قدرت خرید مردم و کمبود نقدینگی، ارزش و اعتبار سرمایه های نقدی با روند نزولی همراه شده است. در این شرایط، دست روی دست گذاشتن و اقدام نکردن برای انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود و تورم ایجاد شده، مشکلات و معضلات بسیاری را برای اقتصاد خانواده با خود به همراه خواهد داشت. روند نامنظم و صعودی قیمت ها در مقایسه با میانگین درآمد مردم یک اجتماع، با عنوان تورم شناخته می شود. مهم نیست که افراد چه میزان پول و سرمایه دارند، مهم این است که این مبلغ را در کجا سرمایه گذاری خواهند کرد. بنابراین، برای برخورداری از یک آینده راحت و آسوده، نوع سرمایه گذاری حال حاضر افراد بسیار تاثیر گذار و مؤثر می باشد.

لزوم و اهمیت انجام سرمایه گذاری مطمئن و پرسود

بدون اغراق، اغلب قریب به اتفاق مردم در زندگی خود اهداف ریز و درشتی را در سر داشته و برای دستیابی به اهداف خود نهایت سعی و تلاش را بکار می بندند. بسیاری از تلاش های انسان ها به منظور رسیدن به پول و اندوختن سرمایه خود صورت می گیرد تا بدین طریق در زندگی خود از رفاه و آسایش برخوردار باشند. از سوی دیگر، بسیاری از افراد به منظور افزایش سرمایه گذاری خود همواره به روش های انجام سرمایه گذاری مطمئن و پرسود، نگاه ویژه ای دارند. امروزه با تغییر و تحولات به وجود آمده ناشی از پیشرفت تکنولوژی، سبک کار، زندگی و عرصه اقتصاد یک جامعه نیز تحولات بسیاری را به خود دیده است. بر همین اساس، روش ها و نحوه سرمایه گذاری نیز با تغییرات گسترده ای همراه شده است. ناگفته نماند که در حال حاضر، برای انجام سرمایه گذاری روش های زیادی پیش روی افراد قرار دارد. با این وجود، انجام سرمایه گذاری مطمئن و پرسود علاوه بر محافظت از سرمایه افراد، سرمایه گذاری پرسودی را برای آنها به ارمغان می آورد. یکی از روش های تاثیر گذار و کاربردی برای انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود، سرمایه گذاری در قسطی کلاب به شمار می رود.

چرا سرمایه گذاری در قسطی کلاب؟

بدون اغراق، سرمایه گذاری در قسطی کلاب، به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود تلقی می گردد. یکی از روش های سرمایه گذاری در قسطی کلاب، سرمایه گذاری در تامین کالای این مجموعه می باشد. قانونی و شرعی بودن، دریافت ضمانت  (چک یا سفته) در هنگام عقد قرارداد، ضمانت بازپرداخت صد درصدی سود و اصل پول و انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود و تضمین شده، از ویژگی های بارز سرمایه گذاری در قسطی کلاب محسوب می شود. با سرمایه گذاری در تامین کالا، چنانچه سرمایه گذار به دریافت اصل و سود پول خود به صورت سالیانه تمایل داشته باشد، سود این سرمایه گذاری 35% در نظر گرفته می شود. نرخ سود در دریافت ماهانه سود و سالانه اصل پول، برابر با 32% می باشد. همچنین چنانچه سرمایه گذار به صورت ماهانه اصل پود و سود را دریافت نماید، نرخ سود سرمایه گذاری 24% لحاظ می شود. این موضوع به خوبی نمایانگر انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود در قسطی کلاب می باشد.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4745438

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =