بررسی اسناد پیوست برنامه ۵ ساله شهر تهران در شورا

لایحه اسناد پیوست سند برنامه شامل جداول کمی و شاخص ها و چارچوب منابع مالی و جداول منابع و مصارف، اصلاح مصوبه اعطای نشان شهروندی و ...از جمله موضوعاتی است که در جلسه شورا بررسی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، یکصدو هفتادو یکمین جلسه شورا با قرائت نطق پیش دستور توسط حجت نظری فردا سه شنبه بیست و سوم مهرماه برگزار می شود.

در ادامه جلسه لایحه " اسناد پیوست سند برنامه شامل جداول کمی و شاخص ها و چارچوب منابع مالی و جداول منابع و مصارف" بررسی خواهد شد. همچنین دو طرح یک فوریتی "الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه در خصوص عرضه سهام شرکت ها و موسسات تابعه در بازار سرمایه" و نیز " اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی" در ادامه جلسه آتی شورا بررسی می شود.

تعیین تکلیف تعدادی پلاک ثبتی از حیث باغ یا غیر باغ بودن نیز در دستور جلسه شورا قرار دارد. انتخاب دو نفر از اعضای شورا به عنوان عضو ناظر هیات مدیره شرکت آبفا موضوع مصوبه " تامین منابع مالی پروژه های توسعه و بازسازی شبکه های اّبرسانی اضطراری  و نیز انتخاب یه نفر کارشناس متخصص به عنوان نماینده شورا در کمیته فنی نور پردازی نیز در این جلسه انجام خواهد شد. بررسی لوایح  " سند جامع رفاه اجتماعی شهرداری تهران" و آیین نامه مصوبه شهر دوستدار سالمند" نیز در دستور جلسه فردا قرار دارد.  

کد خبر 4746798

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =