مدیران جدید گروه‎های آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی منصوب شدند

ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی، طی احکامی جداگانه «مدیران جدید گروه‎های آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی» را به مدت دو سال منصوب نمود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسین مختاری؛ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی طی احکامی جداگانه مدیران گروه‎های آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی، را به مدت دو سال منصوب کرد.

براین اساس طی جلسه ای با حضور ریاست محترم و معاونین دانشگاه احکام آقایان مهدی رهبر به عنوان «مدیرگروه فقه و حقوق اسلامی»، محمود ویسی به عنوان «مدیر گروه فقه و حقوق شافعی»،  محمداسحاق مدنی به عنوان «مدیرگروه فقه و حقوق حنفی»، عبداله فرهی به عنوان «مدیرگروه فلسفه،تاریخ و ادیان» و دکتر عاطفه زرسازان به عنوان «مدیرگروه علوم قرآن و حدیث و ادبیات عربی» اعطا شد.

همچنین در این جلسه از خدمات و زحمات  شاکری؛ مدیر سابق گروه فلسفه، تاریخ و ادیان و مجید قربانعلی دولابی مدیرسابق گروه فقه و حقوق اسلامی تقدیر شد.

در ابتدای این جلسه مختاری ضمن آرزوی موفقیت برای مدیران جدید گروه های آموزشی و تقدیر از زحمات مدیران سابق خاطرنشان کرد: ان شاءالله با تلاش ها و زحمات مدیران جدید، فصل جدیدی در تحول برنامه های آموزشی و محتوایی دانشگاه را شاهد باشیم و مدیریت گروه ها در آینده نزدیک تبدیل به مدیریت مدیریت دانشکده ها شود.

وی بیان داشت: امیدواریم با تلاش مجموعه اساتید، اعضای هیات علمی و مدیران گروه های آموزشی سرفصل های درسی دانشگاه تغییر کند و تمهیداتی اندیشیده شود که در آینده دانشجو بتواند پس از اتمام تحصیل وارد بازار کار شود لذا نمی شود با سرفصل های بیست سال پیش کار کرد و باید این تحول توسط مدیران محترم گروه ها ایجاد شود.

ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی همچنین برگزاری نشست های علمی و دریافت نظرات و پیشنهادات از دانشجویان و اساتید در برگزاری این نشست ها برای جبران خلاء ها و ضعف های آموزشی و محتوایی با دعوت از اساتید برجسته در رشته های مختلف را از دیگر اولویت های کاری مدیران گروه ها برشمرد.

مختاری تاکید کرد: گروه های آموزشی ما در تمامی رشته ها همچون فقه شافعی و حنفی و امامیه و سایر رشته ها باید حرف اول را در میان گروه های آموزشی دانشگاه ها بزنند و مدیران گروه ها تنها برای واحد مرکزی نیستند و باید شعب را نیز تحت اشراف داشته باشند. همچنین مدیران گروه ها بایستی از لحاظ علمی سطح اساتید مدعو را بررسی نمایند و از دانشجویان نظر سنجی کنند و کمک بگیرند.

وی با اشاره به این که امسال علیرغم اینکه تبلیغاتی در زمینه جذب دانشجویان داشتیم این همه استقبال صورت گرفته است، گفت: این استقبال و علاقه، مسئولیت ما را دو چندان می کند و این یک افتخار برای مجموعه دانشگاه است که دانشگاه مورد اعتماد خانواده هاست.

رییس دانشگاه مذاهب اسلامی با بیان این که باید برای تقویت و ارتقاء بخش آموزش به عنوان پیشانی دانشگاه همه دست به دست هم دهیم، بر تقویت و ارتقاء سطح پایان نامه های دانشجویی با همکاری اساتید و اعضای هیئت علمی و مدیران گروه ها تاکید کرد و گفت: مدیران گروه ها باید دانشجویان را به سمت موضوعات جدید و متناسب با نیازهای روز سوق دهند و برای این منظور جلسات موضوع شناسی و موضوع یابی را با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی برگزار نمایند.

در ادامه این نشست مدیران جدید گروه های آموزشی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان صابری معاون آموزشی دانشگاه نیز بر پیگیری مطالبات ریاست محترم دانشگاه در خصوص مسائل آموزشی و گروههای آموزشی تاکید کرد.

کد خبر 4747355

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 13 =