تردد ۲.۵ میلیون نفر از مرز مهران طی اول ماه صفر تاکنون

ایلام - استاندار ایلام از تردد ۲.۵ میلیون زائر از اول ماه صفر تاکنون از مرز مهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی امروز در مرز مهران از ورد بیش از ۱۵۰ هزار زائر ظرف ۲۴ ساعت روز ۱۶ صفر خبر داد و گفت: در این روز قریب ۶۱ هزار نفر خروجی ثبت شده است این در حالی است که در مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۷ هزار ورودی و ۱۸۹ هزار خروج داشته ایم که در میزان خروجی ۶۸ درصد کاهش اما در ورود زوار به کشور ۴۵۲ درصد در این یک روز مشخص رشد داشته ایم.

استاندار ایلام در ادامه از رشد ۲ و نیم برابری تردد زوار از مرز مهران طی ۱۶ روز اول صفر خبر داد و گفت: در حالیکه پارسال کل تردد در ۱۶ روز اول صفر یک میلیون و ۱۴۲ نفر در مرز مهران ثبت شد این میزان امسال به ۲ میلیون و ۴۸۸ هزار و ۲۴۵ نفر رسید و رشدی حدود ۲ و نیم برابری را نشان می دهد.

وی سپس از رشد ۶۴۴ درصدی ورود زوار به کشور طی این ۱۶ روز اشاره کرد و گفت: کل خروجی ایرانی در این ۱۶ روز نسبت به مدت مشابه ۸۷ درصد رشد داشته است درحالیکه این نسبت برای ورود زوار به کشور عدد ۶۴۴ درصد را نشان می دهد.

سلیمانی دشتکی در ادامه گفت: در مجموع در ۱۶ روز ماه صفر ۱۴۱ درصد افزایش تردد در مرز مهران داشته ایم.

وی در پایان به آمار تردد زوار در ۸ ساعت آغازین روز ۲۴ مهرماه پرداخت و گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز بیش از ۷۴ هزار تردد در مرز مهران به ثبت رسیده است که از این میزان ۱۴ هزار خروج و بیش از ۶۰ هزار ورود به ثبت رسیده است.

کد خبر 4748293

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 2 =