۱۳۸۵ مدال توسط ورزشکاران چهارمحالی در رقابت های کشوری کسب شد

شهرکرد- مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و ۳۸۵ مدال توسط ورزشکاران چهارمحالی در رقابت های کشوری وجهانی کسب شد.

حمید کریمی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه یک هزار و ۳۸۵  مدال توسط ورزشکاران چهارمحالی در رقابت های کشوری وجهانی کسب شد، اظهار داشت:طی سال ۱۳۹۷ سهم ورزشکاران استان از مدال های کشوری و جهانی یک هزار و ۳۸۵ عدد بود.

ورزش قهرمانی در استان چهارمحال و بختیاری در حال توسعه است

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: ورزش دروازه گفتگوی بین ملت ها است و از نشانه های توسعه یافتگی جوامع میزان توجه به این مقوله است.

وی ادامه داد: ۲۹ درصد مردم ورزشکار هستند که آمار پایینی است و شاید توجه به ورزش قهرمانی باعث شده از ورزش همگانی غفلت کنیم.

وی تاکید کرد: سال گذشته با افزایش آمار بیمه شدگان ورزشی به ۴۸ هزار نفر، شاهد رشد ۳۲ درصدی طی یکسال بودیم.

راه اندازی ۲۴۰ خانه ورزش روستایی در چهارمحال و بختیاری

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری اظهارداشت: راه اندازی ۲۴۰خانه ورزش روستایی طی سال گذشته در این استان تحرک خوبی در ورزش روستایی به وجود آورد.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی خانه های ورزش روستایی زمینه ساز ترویج فرهنگ ورزش در مناطق روستایی است، بیان کرد: خانه های ورزش روستایی نقش مهمی در  علاقه مند کردن روستائیان به ورزش دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کم تحرکی در روستاها از مهمترین مشکلات به شمار می رود، تاکید کرد: حفظ سلامت در روستاها با  حرکت در مسیر ترویج فرهنگ ورزش محقق می شود.

وی گفت:  ۴۹ تیم در لیگ های کشوری، کسب سه سهمیه در المپیک ۲۰۲۰ توکیوو ۶۰۰ اعزام تیم های ورزشی به مسابقات از دیگر افتخارات ورزش در این استان به شمار می رود.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: تکمیل ۳۸ پروژه نیمه تمام ورزشی در این استان می تواند سرانه ورزشی را تغییر دهد.

خانه جوان شهرکرد در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید

وی تاکید کرد: خانه جوان شهرکرد در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

با اشاره به اینکه خانه جوان در شهرکرد در حال احداث است، اظهار داشت: نخستین خانه جوان شهرکرد در منطقه میرآباد غربی شهرکرد احداث می شود.

 مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: این خانه جوان با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال احداث می شود.

وی با اشاره به اینکه ۲۴میلیارد و ۸۴۷ میلیون ریال اعتبارات استانی و ۱۰ میلیارد ریال اعتبارات ملی برای اجرای این پروژه طی سال گذشته مصوب شد،  بیان کرد: از این میزان اعتبار استانی تا کنون ۱۳ میلیارد ریال به این طرح اختصاص یافته است.

خانه جوان شهرکرد در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع احداث می شود

 مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خانه جوان شهرکرد در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع احداث می شود، بیان کرد: این پروژه دارای ۹۴۰ متر مربع زیربنا است.

وی بیان کرد: احداث خانه جوان شهرکرد زمینه ساز فعالیت مطلوب سمن ها را در این استان فراهم می کند.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش تشکیل سازمان های مردم نهاد در استان چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: ۵۳ تشکل مردم نهاد در استان چهارمحال و بختیاری در بخش جوانان تشکیل شده است.

چهارمحال و بختیاری جزو پنج استان برتر کشور در مشارکت های اجتماعی است

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری جزو پنج استان برتر کشور در مشارکت های اجتماعی است.

وی بیان کرد: سازمان های مردم نهاد  نقش مهمی در شناسایی مشکلات جامعه و حل آسیب های اجتماعی دارند.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان های مردم نهاد زمینه حضور جوانان در مشارکت های اجتماعی را در سطح استان فراهم کرده است.

کد خبر 4748865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =