شید اصفهان قهرمان مسابقات فوتسال جام روستا شد

قزوین- با برگزاری مسابقات فوتسال جام روستا،  تیم نوجوانان شید اصفهان قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات فوتسال جام روستا با همکاری هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان قزوین برگزار شد، که در پایان تیم نوجوانان شیداصفهان در یک بازی پر گل ۶ بر ۳ تیم نوجوانان نظام آباد را برد و قهرمان شد.

این رقابت ها با شرکت ۶ تیم در سالن ورزشی شیداصفهان برگزار شد.

تیم فوتسال شهرداری در قزوین به یک امتیاز خانگی رسید

در ادامه رقابت های فوتسال دسته اول باشگاه های کشور و در بازی هفته چهارم لیگ یک‌ فوتسال باشگاه های کشور، تیم شهرداری قزوین در بازی خانگی برابر هیئت فوتبال کرمانشاه به تساوی ۲-۲ رسید.

این بازی در سالن شهید بابایی قزوین برگزار شد.

در دیگر بازی کراپ الوند دیگر نماینده استان در بازی خارج از خانه برابر نماسازان ساحل آبادان صف آرایی می کند.

درخشش دوندگان استان در رقابت های قهرمانی پیشکسوتان کشور

در پایان مسابقات دوومیدانی قهرمانی پیشکسوتان کشور وانتخابی تیم ملی، علی رحمانی در پرتاب وزنه قهرمان شد، سید حسن جواهری در پرش طول و ارتفاع قهرمان شد، محمود محسنی در ۴۰۰ متر، اسد کریمی در ۱۰۰ متر، غلامرضا شهردوست و آوا خدابنده در ۵ هزار متر سوم شدند.

این رقابت ها در کرج برگزار شد.

فوتسالیست های استان به اردوی انتخابی تیم ملی جوانان دعوت شدند

امیرحسین زینعلی، علیرضا امامی خزری و میثم کبیری از قزوین به اردوی انتخابی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال دعوت شدند.

این اردو از ۲۸ مهرماه به مدت ۳ روز در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

بانوان ناجی استان به مناسب هفته تربیت بدنی با هم رقابت کردند

در ماده ی ۶۶ متر با مانع، شیما مختاری پور از استخر تالار شهر، مهسا کمالیها از استخر شاهد و عاطفه بابایی از استخر نوراول تا سوم شدند.

در ماده ی ۳۳*۴ متر آزاد تیمی هم تیم استخر تالار شهر با ترکیب شیما مختاری پور، ریحانه گروسی، فاطمه صفری و سمیرا عشایری قهرمان شد.

این رقابتها به مناسبت هفته تربیت بدنی با حضور ۱۱ تیم از استخرهای فعال استان در دو ماده ی ۶۶ متر با مانع و ۳۳*۴ متر آزاد تیمی در استخر شهید رجایی قزوین برگزار شد.

برترین های رقابت های پرس سینه مشخص شدند

در پایان این رقابت ها در رده سنی نوجوانان، تیم های رسالت الوند، هیئت محمود آباد و شفق کوهین اول تا سوم شدند.

در رده سنی جوانان تیم الماس بیدستان، هیئت محمودآباد و اورال الوند عناوین برتر را کسب کردند.

در رده سنی بزرگسالان هم حمید و کوروش الوند و هیئت آبیک عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

این رقابت ها با شرکت ۱۵۱ ورزشکار در تالار شهر الوند برگزار شد.

کد خبر 4749434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 4 =