برنامه هفته سوم و چهارم لیگ‌برتر کشتی‌اعلام شد

برنامه و اسامی ناظران و داوران مسابقات هفته‌های آتی لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در شهرهای قم، نوشهر، ساری و خرم آباد برگزار می شود.

برنامه مسابقات و اسامی ناظران و داوران این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
هفته دوم دور رفت

گروه ب:
رعدپدافند ساری- دانشگاه آزاد اسلامی (۳۰ مهرماه، ساعت ۱۷ – سالن سیدرسول حسینی ساری)
سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: غلام نوری زاده(مازندران)
سرپرست فنی: سیدمحمد افتخاریان، داور درجه یک بین المللی از البرز
داوران بین المللی: امیرحسین رهنما(سمنان)، محسن جلیلیان(اروند)، جلال طوقی(اردبیل)، خلیل احمدی(تهران)

هیأت کشتی خرم آباد-  تا ثبت جهانی توس (۳۰ مهرماه، ساعت ۱۷ – سالن شهید چاغروند استادیوم تختی خرم آباد)
سرپرست مسابقات: عین الله محمدی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی(لرستان)
سرپرست فنی: مزدک گیتی، داور درجه یک بین المللی از همدان
داوران بین المللی: سعید عباسی(قم)، مهدی بشیرزاده(خوزستان)، محمود مدبر(کرمانشاه) و داود فرجی(مرکزی)

کشتی فرنگی:
هفته سوم دور رفت

گروه الف:
هیأت کشتی خراسان جنوبی – بازار بزرگ ایران (یک آبان ماه، ساعت ۹ – خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت ۱۱ – خانه کشتی قم)
سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S۱ از یزد
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

گروه ب:
دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان - سیناصنعت ایذه (یک آبان ماه، ساعت ۹ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعد پدافند نوشهر - آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت ۱۱ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S۱ از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی(تهران)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، رضا تقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)

هفته اول دور برگشت

گروه الف:
بازار بزرگ ایران – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت ۱۶ – خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم - هیأت کشتی خراسان جنوبی (یک آبان ماه، ساعت ۱۸ – خانه کشتی قم)
سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S۱ از یزد
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

گروه ب:
سیناصنعت ایذه - آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت ۱۶ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعدپدافند نوشهر - دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (یک آبان ماه، ساعت ۱۸ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S۱ از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی(تهران)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، رضا تقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)

کد خبر 4750324

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 7 =