کرمان میزبان گردهمایی معاونان مالی دادگستری شرق کشور می شود

کرمان - معاون مالی و پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان کرمان گفت: ۲۹ مهرماه کرمان میزبان گردهمایی معاونان مالی، پشتیبانی و عمرانی استان های شرق کشور می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، محمد حسین زاده کافی اظهار داشت: در این گردهمایی که با حضور رئیس کل  دادگستری استان کرمان برگزار می شود، در خصوص مسائل عمرانی، رفاهی و پشتیبانی دادگستری های شرق کشور بحث و تبادل نظر خواهد شد  .

وی با بیان اینکه تشکیل اتاق های فکر از جمله ابزارهای فراهم کننده محیط کاری مناسب برای استقرار تفکر جمعی و اندیشیدن به موضوعات و نوآوری است، گفت: از آنجایی که یکی از ابزارهای نوآوری برای حل مسائل و مشکلات و بهبود فرآیندهای کاری در هر سازمانی استفاده از خرد جمعی و اندیشه گروهی است و این مهم از طریق هم اندیشی تحقق می یابد.

وی افزود: بدین لحاظ و با عنایت به اهمیت وظایف قانونی و تخصصی و در راستای انجام مطلوب تر وظایف سازمانی، معاونت مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه اقدام به راه اندازی اتاق فکر مرکزی و منطقه‌ای در سطح کشور نموده است.

زاده کافی بیان کرد: این نشست هم اندیشی با هدف فراهم کردن بستر مناسب برای بهبود روند کار و فعالیت، تسریع در انجام امور با روش های بهتر و افزایش بهره وری و بهبود عملکرد دستگاه برگزار می شود.

وی  ایجاد محیط تعاملی خلاق و نوآور برای تولید اندیشه های نو و بهره مندی از خرد جمعی و کمک به تصمیم گیری و تصمیم سازی در حوزه عملکرد و وظایف از طریق مطالعه و ارائه اندیشه ها، روش ها و پیشنهادهای جدید را از دیگر اهداف برگزاری این  نشست ها دانست.

وی از جمله وظایف این اتاق فکر را شناسایی و ارائه پیشنهادهای لازم جهت حل مسائل و مشکلات واحدهای مختلف معاونت با استفاده از روش های علمی و منطقی اعلام کرد و گفت: در این جلسات ایده های کلی و شکل نگرفته و پیشنهادهای خام به موضوعات و برنامه های کاربردی تبدیل خواهد شد

زاده کافی عنوان کرد: در پایان این نشست یک روزه پیشنهادها و راهکارهای اجرایی برای توانمندسازی و ارتقاء سطح فعالیتهای مالی پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه برای ستاد و کلیه استان های کشور ارسال خواهد شد.

گردهمایی یک روزه  معاونان مالی، پشتیبانی و عمرانی استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و یزد به میزبانی کرمان برگزار خواهد شد و رئیس کل دادگستری استان کرمان سخنران بخش ابتدایی این مراسم خواهد بود.

کد خبر 4751526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 9 =