ایثارگران طرح های نو برای مبارزه با مفسدان اقتصادی ارائه دهند

بیرجند- مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران خواستار ارائه طرح هایی نو برای رونق تولید، مبارزه با مفسدان اقتصادی، مسائل بانکی، بیمه ای و دارایی از سوی ایثارگران جامعه هدف شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام لطف الله ثقفی صبح دوشنبه در نشست ایثارگری دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصاد و دارایی در خراسان جنوبی بیان کرد: از سرمایه مادی خوب حفاظت می کنیم ولی نسبت به دین مراقبت نداریم.

وی با بیان اینکه زبان سرکش آتشی بوده که تمام اعمال خوب را در خود می سوزاند، اظهار کرد: حفظ ایثارگری از ایثارگری هم مهم تر است که می طلبد آثار آن را مورد توجه قرار دهیم.

مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران بیان کرد: ایثارگران در همه ابعاد الگو باشند و همواره  رفتار و کردار شان را مراقبت کنند.

وی با بیان اینکه ایثارگری ها و رزمندگی ها تمام نشده چراکه در جنگ فرهنگی دشمن قرار داریم، افزود: انسان مومن همواره باید رزمنده باشد و در تمام صحنه ها با دشمن مقابله کند.

حجت الاسلام ثقفی خواستار ارائه طرح هایی برای رونق تولید، مبارزه با مفسدان اقتصادی، مسائل بانکی، بیمه ای و دارایی و رفع مشکلات پیش روی مردم شد و افزود: به بهترین طرح ارائه شده از سوی جامعه ایثارگری جامعه هدف جوایزی اهدا می شود.

مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران اظهار کرد: هر یک از اعضای جامعه نسبت به مسائل کشور مسئول هستند و نباید در این امر خنثی باشند تا به روزمرگی دچار نشوند.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی هم در این جلسه با بیان اینکه الگو بودن ایثارگران در دستگاه های اجرایی مورد توجه باشد، افزود: این قشر فرزندان شهدا بوده و چراغ هدایت جامعه هستند.

عیسی جعفری گیو مردمی بودن را مهم ترین ویژگی انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: در جنگ هشت ساله دفاع مقدس حضور نیروهای مردمی و بسیج در جبهه های جنگ نقش شایسته ای در پیروزی ایران به دنبال داشت.

وی دفاع از کشور، انقلاب و دفاع از تمامی ارضی کشور همواره مورد توجه مردم است، افزود: امروز به واسطه خون هزاران شهید، نظام مقدس جمهوری اسلامی عزت و جایگاه بالایی دارد.

کد خبر 4752072

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =