نبود اعتبار وموانع قانونی دلیل موجهی برای عملکرد ضعیف مدیران نیست

اراک- معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار گفت: نبود اعتبار و موانع قانونی دلیل موجهی برای عملکردضعیف مدیران نیست وهیچ رسانه ای در استان چنین دلایلی را ازسوی مدیران درمورد عملکردشان نپذیرد.

بهروز اکرمی در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن بیان مطلوب فوق، اظهار داشت: مدیر دستگاه اجرایی باید در صورت اشکال در قانون، پیشنهاد اصلاح آن را بدهد تا امور پیش برود و همچنین بایستی بتواند با کمترین بودجه، عملکرد قابل قبول داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: اگر مدیری قادر به انجام کار با بودجه کم نیست، نباید در پست مدیریتی خود باقی بماند. بلکه باید کسی روی کار بیاید که با همین بودجه و همین شرایط قانونی بتواند کار انجام دهد. اختیار با مسئولیت باید یکی باشد و مسئولیت یعنی پاسخگویی و مدیر اجرایی باید کار کند.

اکرمی گفت: از هیچ مدیری مساله فقدان و کمبود بودجه پذیرفته نیست و در شرایط کنونی کشور مدیران باید به نحوی کارها را انجام دهند که کمترین میزان بودجه را به خود اختصاص دهد، اما نتیجه مطلوب داشته باشد و این هنر مدیر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: انتظار می رود رسانه ها و خبرنگاران نیز سخنانی مانند اینکه «بودجه موجود نیست» و «قانون دست ما را بسته است» را از هیچ مدیری نپذیرند و این مهم باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان مرکزی ادامه داد: جلساتی برای روابط عمومی ها در رابطه با مقوله پاسخگویی مدیران به رسانه ها در رابطه با عملکر دستگاه ها برگزار شده و جلسات شورای اطلاع رسانی با حضور خبرنگاران و مدیران به منظور پاسخگویی به رسانه ها و ارائه عملکرد دستگاه ها باید تدوام داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: در شورای اطلاع رسانی مدیرانی که مصاحبه مطبوعاتی انجام نمی دهند ملزم شده اند حداقل سه ماه یکبار نشست مطبوعاتی داشته باشند.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان مرکزی گفت: تمامی مدیران دستگاه ها موظف به اطلاع رسانی و پاسخگویی هستند و کسانی که در این حوزه همکاری نمی کنند به آن ها تذکر داده می شود تا این رویه آنان اصلاح گردد.

کد خبر 4753013

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =