افزایش دو برابری روی آوردن دانشجویان انگلیس به تن فروشی

بر اساس تحقیقات انجام شده در کشور انگلستان؛ میزان روی آوردن دانشجویان و جوانان این کشور به تن فروشی به دلیل مشکلات مالی دو برابر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از ایندیپندنت، بر اساس تحقیقات اخیر انجام شده در انگلستان؛ میزان روی آوردن دانشجویان این کشور به تن فروشی و فعالیت در بازارهای جنسی دو برابر شده است.

نتایج بررسی ها حاکی از آن است؛ در سال ۲۰۱۷ میزان فعالیت دانشجویان انگلیس در بازارهای سکس ۲ درصد بوده این در حالی است که این رقم در سال جاری دو برابر شده است.

بر اساس آمارها، از هر ۲۵ دانشجوی انگلیسی یک نفر به دلیل مشکلات مالی اقدام به تن فروشی می‌کند و این رقم در طول دو سال گذشته دو برابر شده است.

بر اساس مطالعات انجام شده بر روی ۳ هزار و ۳۰۰ نفر از دانشجویان انگلستان، جوانان اغلب به دلیل مشکلات مالی و افزایش هزینه های زندگی در این کشور حاضر به تن فروشی یا فروش عکس های برهنه خود می شوند.

یکی از این دانشجویان دانشگاه یورک سنت جان در گفتگو با ایندیپندنت درباره علت تصمیم به تن فروشی خود می گوید: نگرانی های مالی و نیاز به تامین هزینه های زندگی من و دیگر جوانان را مجبور به تن فروشی کرده است. گاهی برای به دست آوردن پول بیشتر علاوه بر رابطه جنسی، مجبور به ارسال عکس های برهنه خود از طریق فضای مجازی می شوم.

وی ادامه می دهد: با این حال با این پول تنها می توانم غذای روزانه و هزینه تحصیل خود را تامین کنم.

راشل واتر مسئول زنان در اتحادیه ملی دانشجویان انگلیس افزایش روی آوردن جوانان به فعالیت های جنسی به دلیل مشکلات مالی را بسیار نگران کننده خوانده و گفته است: دولت می داند که فقر و تامین هزینه های تحصیل موجب شده تا دانشجویان به کارگران جنسی تبدیل شوند و لازم است تا با اعطا کمک های مالی به جوانان مانع از گسترش این بحران شویم.

کد خبر 4754186

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 1 =