حمایت وزارت علوم از برنامه انجمن های ورزشی برای توسعه ورزش

مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان گفت: این اداره کل از تمام برنامه های مدون انجمن های ورزشی برای توسعه ورزش در دانشگاه‌ها حمایت می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور دانشجویان، محمد حسین علیزاده گفت: این اداره کل از تمام برنامه های مدون انجمن های ورزشی برای توسعه ورزش در دانشگاه‌ها حمایت می کند و برای تفویض هرگونه اختیارات و تهیه امکانات لازم برای این انجمن ها آمادگی دارد.

وی با بیان اینکه هیچ محدودیت مالی دراین زمینه نداریم افزود: در حال حاضر ۴۰۰ سالن ورزش در دانشگاه‌ها وجود دارد، ظرفیت ها و امکانات لازم برای ایجاد رشته های ورزشی جدید و برگزاری عملی واحدهای تخصصی در دانشگاه‌ها وجود دارد.

مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: از انجمن های ورزشی انتظار می رود استراتژی توسعه ورزش در دانشگاه محل فعالیت خود را تدوین کنند.

در ادامه محمد پورکیانی، گفت: در دوره مدیریت جدید اداره کل تربیت بدنی و با حمایت های دکتر علیزاده، توجه به انجمن های ورزشی بیشتر شده است.

مسئول دفتر مشترک انجمن های ورزشی  با تاکید بر نقش مهم انجمن های ورزشی در برنامه های جاری ورزش در دانشگاهها گفت: در راستای تقویت نقش انجمن های ورزشی در برگزاری مسابقات منطقه ای و ملی دانشجویی، به روز بودن اطلاعات دبیران انجمن ها و داوران از جدیدترین آیین نامه ها و قوانین مسابقات ضروری است.

کد خبر 4754298

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 6 =