شرکت عمران شهر صدرا پشتیبان شهرداری است

صدرا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: مجموعه شرکت عمران پشتیبان و همراه شهرداری صدرا در توسعه این شهر جدید خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، خلیل حاجی پور در دیدار با شهردار جدید این شهر با اشاره به اینکه شرکت عمران شهر جدید صدرا و مجموعه شهرداری را از خود میداند که می توانند با تعامل و همراهی در مسیر تغییر و توسعه شهر، گامهای مفیدی بردارند، افزود: ما مجموعه شهرداری را از خودمان جدا نمیدانیم و مجموعه شرکت عمران پشتیبان و همراه شهرداری در توسعه و آبادانی شهر خواهد بود و نباید اجازه داد تفکر تقابلی در مجموعه های طرفین شکل بگیرد .

وی با تشریح فعالیت‌های شرکت عمران آمادگی کامل این شرکت را برای استمرار همکاری با شهرداری اعلام کرد  و افزود: شرکت عمران شهر جدید صدرا به عنوان متولی و سازنده شهر صدرا وظیفه خود میداند تا جایی که ظرفیت های قانونی اجازه دهد به شهرداری کمک کند.

حاجی پور در این دیدار با ذکر سوابق درخشان و مدیریتی و اجرایی بهزاد پرنیان بعنوان مدیری جوان و کارآمد، انتصاب وی  درسمت شهردار صدرا را تبریک گفت و آرزوی سلامتی و موفقیت کرد و ادامه داد: امیدوارم حضور وی برای شهر صدرا منشا خیر و برکت باشد و من خوشبینم که با این مدیریت شهری یکپارچه و هماهنگ شهر صدرا آینده روشن تر و بهتری پیش رو داشته باشد.

بهزاد پرنیان شهردار صدرا نیز در این دیدار گفت: هدف مشترک شهرداری و شرکت عمران صدرا، عمران و آبادانی و توسعه شهر صدرا است و این امر علاوه بر جلب رضایت عموم شهروندان، سرعت توسعه شهر را دوچندان خواهد کرد.

کد خبر 4754490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =