نمایندگان نوشهر و ایذه تیم های پیروز لیگ برتر کشتی فرنگی شدند

نوشهر- تیم های رعد پدافند نوشهر و سینا صنعت ایذه در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور برابر حریفان خود پیروز شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، دردیدارهای این هفته که به صورت متمرکز شامگاه چهارشنبه در سالن ورزشی پهلوان حسن رنگرز نوشهر درغرب مازندران برگزار شد، تیم رعد پدافند نوشهر ابتدا به مصاف تیم سد آریوبرزن بهبهان رفت وبا پیروزی ۶ بر ۴ حریف خود را با شکست بدرقه کرد.

در نتایج انفرادی این دیدار، در وزن ۵۵ کیلوگرم دیدار محمد حسینوند  با محمدهادی هاشمی، با نتیجه ۳ بر۳ مساوی شد که درنهایت کشتی گیر آریوبرزن بهبهان برنده شد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم، رضا گران از تیم رعدپدافند نوشهر با نتیجه ۵ بر ۴ حریف خود عباس چنانی را شکست داد و درنتیجه تیمی یک بریک مساوی شدند. در وزن ۶۳ کیلوگرم، محمد سلطانی منفرد از تیم آریوبرزن بهبهان با نتیجه ۶ بریک از سد میزبان خود علیرضا کارگر از تیم رعد نوشهر گذاشت تا تیمش ۲بریک درمجموع تیمی پیشی بگیرد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم، " محمد معصومی از تیم رعدپدافند نوشهر با نتیجه ۷بر ۳  امین برزگر از تیم آریوبرزن بهبهان را مغلوب کرد ومجددا جدال دو تیم به تساوی کشیده شد. در وزن ۷۲کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، از تیم رعدپدافند نوشهر با پیروزی ارزشمند ۷- برابر مهران داداشی از تیم آریوبرزن بهبهان ، توانست تیمش را درمجموع تیم ۳ بر ۲ از میهمان خود پیش بیفتد.

دردیدار حساس وزن ۷۷کیلوگرم: پرهام قنبری، از تیم نوشهر با پیروزی ۳ بر ۲ برابر علیرضا مرادی مجموع پیروزی های تیمش را به ۴ رساند تا خوشحالی به اردوی تیم میزبان برگردد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، از رعدپدافند نوشهر با نتیجه  ۵ بر یک برابر احسان موسوی از تیم آریوبرزن بهبهان صاحب برتری شد تا تیم میزبان با نتیجه ۵ بر۲ در آستانه پیروزی دراین دیدار قرار بگیرد. در وزن ۸۷ کیلوگرم محمد امین حمیدی اصل و ۹۴ کیلوگرم مسعود میرزائیان هر دو از تیم سینا صنعت ایذه با کسب دو پیروزی برابر رعدپدافند نوشهر درنتیجه تیمی ۵بر۴ شدند دو دووزن باقی مانده دراین دیدار حساس تر شود.

در وزن سرنوشت ساز ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی از تیم رعدپدافند نوشهر موفق شد حریف خود نوید پارسایی  را ضربه فنی وپیروزی تیمش دراین دیدار را قطعی کند.

همچنین در وزن ۱۳۰ کیلوگرم مسعود میرزائیان از تیم آریوبرزن بهبهان با پیروزی ۹ برصفر برابر حمیدرضا کریمی تعداد پیروزی های تیمش را به ۴ رساند تا درنهایت این دیدار با پیروزی ۶ بر ۴ به سود تیم میزبان خاتمه یابد.

در دیگردیدار هفته سوم از دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشوردر نوشهر تیم سینا صنعت ایذه مقابل تیم دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان  با نتیجه ۶ بر۴ صاحب پیروزی شد.

لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور با حضور ۸ تیم در دو گروه درحال برگزاری است.

کد خبر 4754861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 7 =