کمیته رصد فضای مجازی در ستاد انتخابات استان سمنان راه‌اندازی شد

سمنان - مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری سمنان درباره آخرین اقدامات ستاد انتخابات استان، گفت: با هدف رصد تخلفات، کمیته رصد فضای مجازی در این ستاد راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن اسلامی راد در نشست ظهر شنبه ستاد امنیت انتخابات استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه ستاد امنیت انتخابات بر اساس دستور العمل شورای امنیت ملی، در ستاد انتخابات کشور و استان‌ها تشکیل شده است، تاکید کرد: بر اساس این دستورالعمل، ستاد امنیت ستاد انتخابات کشور و استان‌ها هم عرض ستاد انتخابات بوده و با در نظر گرفتن مصالح ملی و با هدف ایجاد فضای امن برای برگزاری انتخابات، اقدامات مرتبط با سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و ... را به انجام خواهد رساند.

وی افزود: ستاد امنیت انتخابات استان سمنان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور نمایندگانی از نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی تشکیل و برای هر یک از اعضا با توجه به دستور العمل، وظایف و مسئولیت‌هایی تعریف شده است.‌

دبیر ستاد امنیت انتخابات استان سمنان در ادامه گفت: سه کمیته ذیل این ستاد تشکیل شده که یکی از این کمیته‌ها، کمیته امنیت و انتظامات است همچنین ذیل ستاد امنیت انتخابات استان کمیته رصد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نیز شکل گرفته است.

اسلامی راد با اشاره به تاسیس کمیته رصد فضای مجازی، تاکید کرد: این کمیته برای رصد تخلفات و مسائل مرتبط با فضای مجازی شکل گرفته که متناظر این ستاد در شهرستان های استان نیز تشکیل خواهد شد.

وی افزود: امیدواریم با همگرایی و هم‌افزایی در سطح استان سمنان، شاهد برگزاری یک انتخابات پر شور، سالم و همراه با امنیت کامل باشیم.

کد خبر 4756563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =